Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Tüm Uniqler Ayarlı Uniq Exploit Programı

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,024
Ödül Puanları
113
Programı düzenleyen kişilere teşekkürlerimi sunarım
Guardsız server açılmakta bildiğiniz üzere fazla masraf yapmadan vurkaç peşinde olan serverlerde deniyebilirsiniz

Kısayol komutları oyun içi

ayar= istediğiniz birşeyi yazın komut vereceğiniz isim olacaktır
kısaltmalar aktif bazı uniqlerde
örneğin
ayar=testkod yaptım farzedelim

testkod tg = tiger girl atar
testkod isy = isyaturu atar yakınızda bir yerlerde fazla uzağa atmaz harita olarak bulunduğunuz mekan yakınlarına atar

tüm uniqleri deneyebilirsiniz komut vereceğiniz isim boşluk Codename uniq kodu örnek
MOB_RM_ROC

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Kullanım Dosyayı indirin klasöre çıkartın ardından baglan klasörüne girip ayarlar.ini dosyasını not defteri veya notepad++ ile açın kısaca anlıyacağınız şekilde zaten yazdım

1602287200465.png

Edx Loader Ayarlarınız Böyle Olacaktır

1602287212000.png

i8TEddG.gif

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Programı düzenleyen kişilere teşekkürlerimi sunarım
Guardsız server açılmakta bildiğiniz üzere fazla masraf yapmadan vurkaç peşinde olan serverlerde deniyebilirsiniz

Kısayol komutları oyun içi

ayar= istediğiniz birşeyi yazın komut vereceğiniz isim olacaktır
kısaltmalar aktif bazı uniqlerde
örneğin
ayar=testkod yaptım farzedelim

testkod tg = tiger girl atar
testkod isy = isyaturu atar yakınızda bir yerlerde fazla uzağa atmaz harita olarak bulunduğunuz mekan yakınlarına atar

tüm uniqleri deneyebilirsiniz komut vereceğiniz isim boşluk Codename uniq kodu örnek
MOB_RM_ROC

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Kullanım Dosyayı indirin klasöre çıkartın ardından baglan klasörüne girip ayarlar.ini dosyasını not defteri veya notepad++ ile açın kısaca anlıyacağınız şekilde zaten yazdım

Ekli dosyayı görüntüle 9691

Edx Loader Ayarlarınız Böyle Olacaktır

Ekli dosyayı görüntüle 9692

i8TEddG.gif

[Gizli İçerik]
Very good

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
zzzzzzzzzzzz

Ü

Üye silindi 3096

kısayol olarak güncellenmesini istediğiniz uniqleri söyleyebilirsiniz

misal

Yuno yazınca yuno atsın gibi codenamelerini eksiksiz yazarsanız güncellerim

bu arada çalışan sv bulmak istiyorsanız elysionsro ' da deniyebilirsiniz çalışmakta 120 cap hem uniq kesersiniz kasılırsınız :D

265410

.
.
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Thanks for shared bro

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.