Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Alış Ücretli Silkroad Sunucu Kurulum

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Merhaba herkese iyi sabahlar diliyorum, ücretli sunucu kurulum yapan işini hakkıyla eksiksiz düzgün yapan bir arkadaş arıyoruz, istediğimiz q dan z ye sunucu ya silkroad kurulumunu kguard i paneli db si vs herseyi yapacak , exp sp Nova drop rateleri de düzenlenecek ve bütçemiz maximum 100-150TL Fazla değil farkindayim ancak durumumuz bu şekilde yardımcı olmak isteyen arkadaş var ise özelden dm yoluyla ulaşsın konuşalım detayları herkese iyi forumlar dilerim.

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
100 150tl kımse ugrasmaz hocam senın ıstedıgın seyler de cok zor dehıl drop ayarı felan hemen hemen hersey mevcut ınternet uzerınde vsro ya dair kendınde yapa bılırsın

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
587
Ödül Puanları
93
150₺'ye iyi bir editörü maximum 1 saat çalıştırabilirsiniz. KGuard'ın da anca crackini kurdurabilirsiniz. Ülkenin hali ortada. İşten anlamayan biri bile 150₺ ile bütün a'dan z'ye işlerinizi yapmaya kalkışmaz.

Bahsettiğiniz seviyede iyi bir editörün de o 150₺'ye ihtiyacı olmaz zaten.

Kusura bakmayın da siz biraz dalga geçer gibi yazmışsınız. Saygı duymadığınız bir sektöre adımınızı atarsanız saygı kazanamazsınız, sizi harcarlar. Bu sektör acımasız bir sektördür.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Dostum bu tip yazıları gördüğümde hep şunu söyleyip düşünüyorum. Söylediklerimi hiç bir şekilde yanlış anlama buradaki insanlar da senin iyiliğin için veyahut piyasayı sana tanıtmak amacıyla söyledikleri şeyler. Hepsine katılıyorum fakat işin şöyle bir kısmı da var bunu da atlamamak lazım.

Şimdi bu söylediklerini önceden olsa max yarım saatte kurulumu yapan birisi sana hemen yapardı v.s daha doğrusu bugüne kadar ben hep yaptım. Hatta nova droplarından tut server hakkında editlerine kadar anlattım. Yeri geldi 2 saat bağlı kaldım. Yeri geldi tüm günümü o kişiye ayırdım. Bilenler bilir. Fakat benim anlatmam ile veya bir başkasının anlatmasıyla yapsan da şu devirde hiç bir şey elde edemezsin. Piyasa aldı başını gidiyor.

Demek istediğim şu para ile bu söylediklerini yaptırdın diyelim. Malum az bir bütçen var belki zevk için istiyorsun belki gerçekten güzel bir sunucu için kendini hazırlamak istiyorsun.

Eğer birinci söylediğimde isen kendin öğren derim. Arkadaşların dediği gibi çünkü zamanın vardır ve bunu başkasına yaptırdığında sürekli ona bağlı kalacaksın demek. Sıfır bilgiyle bu aşamada yapsan ne yapmasan ne.

İkinci söylediğim için istiyorsan eğer güzel bir sunucu hazırlamak hem bu tip bütçelerden kat ve kat fazlasına ihtiyacın olacak hem de sunucuyu elinde tutabilmen için bir çok bilgiye sahip olman gerekecek bu sebep ile her türlü (senin açından söylüyorum) çok fazla paraya ihtiyacın olacak hem sunucu için hem de oyun hatalarıyla karşılaştığında tekrar para vermek zorunda kalacaksın. Zaten bu yönteme de uzaksın şuanda sanırım. Uzak olmasan da kurulumu bile yapamayan kişi oyun yönetmemeli.

Bunlar çok basit şeyler söylediğin editler olsun kurulum olsun. Kendin öğrenemedikten sonra vereceğin en ufak edit parası çok fazla olacaktır. Çünkü mob eklemeye düzenlemeye v.s bile dünyalar kadar para isteyenler var. Halbuki oturup nasıl yapıldığını öğrensen bundan zarar etmeyeceksin. Bu tüm konular için geçerli.

Sırf bazı arkadaşlara da özellikle yeni başlayanlara da bu tip basit örnekler vererek ilerleyecekleri yolda daha dikkatli, bilinçli ve mantıklı adım atmalarını istediğim için bu kadar yazma gereği duydum.

Umarım anlatabilmişimdir.
İyi forumlar.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
@Wolwec yazdıklarına bende katılıyorum kanka. bende ilk başladığım sıralar hep birinden yardım bekliyordum bunun böyle olmayacağını anladığımda birşeyler yapmayı becerdim. ben ilk başlayanlara ısrarlar yedek almalarını tavsiye ediyorum.
Yedek ve yedekler almak. En sağlıklısı.
Yapılan küçük editler olsun değiştirme ekleme/çıkartma işlemlerinde özellikle "update" komutları olabilir. Bu tip işlemler kullanılmadan önce yedek alınması gerek. Hatta tarihlendirme yapıyordum ben sürekli günlük işlemler yaptığımda sürekli yedekleme yapıyordum ve 5-6 aydan uzun süren yedeklerim oluyordu elimde DB+CLIENT+GUARD diye çünkü yeri geliyor çok büyük bir hata yapıyorsun. Fakat bunu çok geç fark edebiliyorsun ama çok önceki yedeklerine yani Clientine kadar geri dönmen gerekiyor. Hem de 3 üne birden. Hiç değilse hangi tarih aralığında yaptığını düşünüp kuş bakışı bakıp hem öğreniyorsun hem de bu hatayı yapmıyorsun. Bu yöntem benim çok işime yaradı. Bu yöntem hangi zaman diliminde yaptığımı ve bir çok hatayı tekrarlamama yaramıştı. Herkese tavsiye ediyorum.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.