Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Ücretsiz Play2win server

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5-6 aydır vsro fileslar ile uğraşıyorum daha bu işlerin çok başındayım biliyorum fakat aklımdaki server düşüncesi herkezin özlediği 70-80 cap zamanlarını anımsatan,hissettiren bir server yapmak ve bundan bir gelir beklememek forumda yeteri kadar bilgili kişiler var mesela birisi pk2 editlerini yapsa digeri görsel tasarımlarını yapsa çok güzel birşey çıkabilir forum adına sizin düşünceleriniz nedir acaba?

Ü

Üye silindi 614

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5-6 aydır vsro fileslar ile uğraşıyorum daha bu işlerin çok başındayım biliyorum fakat aklımdaki server düşüncesi herkezin özlediği 70-80 cap zamanlarını anımsatan,hissettiren bir server yapmak ve bundan bir gelir beklememek forumda yeteri kadar bilgili kişiler var mesela birisi pk2 editlerini yapsa digeri görsel tasarımlarını yapsa çok güzel birşey çıkabilir forum adına sizin düşünceleriniz nedir acaba?
Sunucu parasını sen verceksen niye olmasın :D suyla çalışmıyor sunucu :D

Alınan Beğeni
741
Ödül Puanları
93
Çok güzel düşünmüşsün, hayırlısı olur inşallah
Benim fikrim 60 cap eu&ch'den yana :)
Niyet ediyorum her seferinde öyle kalıyor.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.