Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Unique Killer Log

merlin332

.
.
Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba, farklı bir forumda bir kardeşimiz unique rütbe için query paylaşmış fakat bunu çalıştırabilmek için unique log tutan bir tabloya ihtiyaç duyuyoruz. Kesilen uniqulerin loglarını tutması için SRO_VT_SHARD içerisinde bir tablo oluşturdum. Fakat tabloyu nasıl çalıştıracağımı bilemedim. PureLogger db sinden _UniqueLogger a bakıp oradan yola çıkmak istediğim ama onun alt prosedüründen pek bir şey anladım.

__Log_UniqueKills ;

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

bu arada @KillerName Ne olarak tanımladığını aradım ama bulamadım.
999.png

Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
those prints are from different systems.

what unique system are you using? Is purelogg? The evangelion?
we need to know how you save your log unique killers.

Oyla 0

merlin332

.
.
Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
those prints are from different systems.

what unique system are you using? Is purelogg? The evangelion?
we need to know how you save your log unique killers.
I am trying to create a new unique logging system

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Merhaba, farklı bir forumda bir kardeşimiz unique rütbe için query paylaşmış fakat bunu çalıştırabilmek için unique log tutan bir tabloya ihtiyaç duyuyoruz. Kesilen uniqulerin loglarını tutması için SRO_VT_SHARD içerisinde bir tablo oluşturdum. Fakat tabloyu nasıl çalıştıracağımı bilemedim. PureLogger db sinden _UniqueLogger a bakıp oradan yola çıkmak istediğim ama onun alt prosedüründen pek bir şey anladım.

__Log_UniqueKills ;

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

bu arada @KillerName Ne olarak tanımladığını aradım ama bulamadım.
Ekli dosyayı görüntüle 8764
Prosedürde @MobID ve @KillerName adında 2 değişken oluşturulmuş ve bu değerler İnsert Into komutuyla _UniqueLogger tablosuna eklenmiş.

Oyla 0

merlin332

.
.
Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Prosedürde @MobID ve @KillerName adında 2 değişken oluşturulmuş ve bu değerler İnsert Into komutuyla _UniqueLogger tablosuna eklenmiş.
Bu değişkenlerin neye eşdeğer olduğunu bulmaya çalıştım fakat tanımlanmamış veya ben bulamadım.

Oyla 0

merlin332

.
.
Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Değişkenler neye eşit derken ne dediğini anlamadım ? Oradaki değişkenlere değeri atayan log tutan program.
Değer programda yani anladım şimdi. Teşekkür ederim.

Oyla 0

merlin332

.
.
Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
@MobID = _RefObjCommon tablosundaki mobun ID'si, @KillerID = unique kesen karakterin nicki
@MobID yerine mob ismini yazmasını istedim ve şöyle birşey yaptım ama sanırım yanlış oldu

DECLARE @MobName VarChar (24)
SET @MobName = ( Select CodeName128 FROM SRO_VT_SHARD.._RefObjCommon Where CodeName128 like 'MOB_AM_IVY')
insert into SRO_VT_SHARD.._UniqueLog (CharName,UniqueID,Type) values (@KillerName,@MobName,'2')

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.