Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Unique'in HP'sine göre elite atma zamanı ?

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaşlar elimde ki DB'de Kidemonas habire HWT ve Job Cave unqiulerini atıyor. Kidemonas'ın hpsine göre 2 kere unique attırmak istiyorum. 1. uniqueler %60 hp'de.. diğer uniqueler ise %30 HP'de. Bunu nasıl ayarlayabileceğimi yaptığım araştırmalarla bulamadım. Konuya hakim biri var mı acaba ?

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
995
Ödül Puanları
214
ref skill tablosunda param2 değeri 1936945013 olan skiller mob cağırma skilleridir, Bu skilin hemen yanında olan Param3 stunu içinde cağırılıcak mob un commondaki ıd si olur
devamında hangi tür mob cağıracağı uniq elite giant vs ve kac adet mob cağıracağı bilgisi olur.

refobjcchar tablosunda ilgili uniquenin default skill stunlarından bu param ile baslıyan skilleri bulabilirsin yada direk bu skili editleyerek cağırılıcak mob'ıd sini istediğin mob!un common ID'sini yaparsan istediğin sonuca ulaşmış olursun.
Ekli dosyayı görüntüle 101

Resimde görüldüğü gibi param2 değerine sahip olan kolonları görüyorsun Basic_Name stunu içindeki % değeleri mob o % deye geldiği zaman atacağı elite vs gıantları param3 stunundan ID'yi çekerek işlemini gerçekleştiriyor.

Ekli dosyayı görüntüle 102

yolu gösterdim gerisi sende..

Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ref skill tablosunda param2 değeri 1936945013 olan skiller mob cağırma skilleridir, Bu skilin hemen yanında olan Param3 stunu içinde cağırılıcak mob un commondaki ıd si olur
devamında hangi tür mob cağıracağı uniq elite giant vs ve kac adet mob cağıracağı bilgisi olur.

refobjcchar tablosunda ilgili uniquenin default skill stunlarından bu param ile baslıyan skilleri bulabilirsin yada direk bu skili editleyerek cağırılıcak mob'ıd sini istediğin mob!un common ID'sini yaparsan istediğin sonuca ulaşmış olursun.
Ekli dosyayı görüntüle 101

Resimde görüldüğü gibi param2 değerine sahip olan kolonları görüyorsun Basic_Name stunu içindeki % değeleri mob o % deye geldiği zaman atacağı elite vs gıantları param3 stunundan ID'yi çekerek işlemini gerçekleştiriyor.

Ekli dosyayı görüntüle 102

yolu gösterdim gerisi sende..

Deneme yanılma en güzel kavrama şeklidir. Teşekkürler

Bu bilgileri aldım... düzenlemeye başlamadan önce sormam gereken bir soru daha var.

Resimde Basic_Code %90 olan yeri 60, 80 olan yeri de 30 yaparak alttaki diğer iki satırı silsem. Çağırılacak unique IDlerini de common'dan ekliyorum tabi.
r0dvpa.jpg

Eksik olan bir şey var mı ? Ayrıca kidemonas uniqueleri habire atıyor durmuyor yani. 3 ISIS 4 Osiris gördüm. O da düzelir mi bilmiyorum.
O durum Paramlarda bulunan common kodlarının birden fazla olmasından kaynaklı olabilir mi ?
BO9g1L.jpg

@iMonarch

Son düzenleme:
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.