Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü uniquelere yada moblara item ekleme

darkroad

.
.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
UNiqlere drop eklemek ıstıyorum fakat SGL de ıslem yapamıyorum. sureklı bı unlem ısaretı var ve ne yaptysam denedıysem olmadı ıslem yapamadan cıkmak zorunda kaldım defalarca kez.. Yol gosterırsenız sevınırım ıyı gunler

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,030
Ödül Puanları
113
UNiqlere drop eklemek ıstıyorum fakat SGL de ıslem yapamıyorum. sureklı bı unlem ısaretı var ve ne yaptysam denedıysem olmadı ıslem yapamadan cıkmak zorunda kaldım defalarca kez.. Yol gosterırsenız sevınırım ıyı gunler

Video izlersen anlarsın belki işini görür yedek almadan yapma fakat.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,822
Ödül Puanları
213
Ünlem çıkıyorsa manuel ekleme yapıyor ve yapıştır yaptığınız satırlarda yanlış tab ya da eksik girdi bıraktığınızı düşünüyorum.
DropGroup eklerken o iki tablodan en son girdileri kopyalayın, excel'e yapıştırıp yeni grup numaraları ile birlikte düzenleyin, bittikten sonra yerine yapıştırırsınız.
Boşluk ya da fazla girdi yapmamış olursunuz.

Oyla 0

Akasha

PK2 Editör , VSRO Developer , Web Design
.
Alınan Beğeni
168
Ödül Puanları
43
Sorun çözüldümü ?

Oyla 0

darkroad

.
.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Evet kısmen çözüldü bu defa da akıllılık yapayım dedim en alttakni kopyalayıp 1 kere yapıstırmak yerine 4 5 tane yapıstırdım smdi üstüne değerleri giremiyorum 1 tane den de oldum.. Üstüne birde yapıstırdıklarımıda silemiyorum boka sardı daha da 😒😑
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Sorun çözüldümü ?
Evet kısmen çözüldü bu defa da akıllılık yapayım dedim en alttakni kopyalayıp 1 kere yapıstırmak yerine 4 5 tane yapıstırdım smdi üstüne değerleri giremiyorum 1 tane den de oldum.. Üstüne birde yapıstırdıklarımıda silemiyorum boka sardı daha da 😒😑

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.