Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım UnixEvents V1.5 Premium

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,891
Ödül Puanları
113
1590111044458.png

1590111013598.png
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Programı Test Etme şansım olmadı fakat eventler başlıyordu onu gördüm test edip sonuçları yazarsanız diğerlerine yardımcı olmuş olursunuz

program açılışta ıd pw isteyecektir

ıd:efsanesro
pw:efsanesro

sql ayarlarınızı düzgün yapınız
captcha aktif ediniz yani varsayılan olarak sürekli catpcha 0 yazmamızı istesin oyuna girerken

Not: Programın açılıştaki ıd pw değiştirilmesin diye themida ile şifrelemiş bulunmaktayım .o yüzden virüs olarak algılayabilir.

Virustotal=

1590111375439.png

EventBot açılışta sıkıntı yaratırsa alttaki bat dosyasını indirip yönetici olarak çalıştırın regedit kayıtlarını silecektir veya indirin sağ tıklayıp notepad++ ile açınca regedit yerini kendiniz bulup siliniz.

Ekli dosyalar

• deleteunixbotregister.bat
    44 bayt · Görüntüleme: 233
B

bardo41

Ekli dosyayı görüntüle 7161

Ekli dosyayı görüntüle 7160
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

[Gizli İçerik]

Programı Test Etme şansım olmadı fakat eventler başlıyordu onu gördüm test edip sonuçları yazarsanız diğerlerine yardımcı olmuş olursunuz

program açılışta ıd pw isteyecektir

ıd:efsanesro
pw:efsanesro

sql ayarlarınızı düzgün yapınız
captcha aktif ediniz yani varsayılan olarak sürekli catpcha 0 yazmamızı istesin oyuna girerken

Not: Programın açılıştaki ıd pw değiştirilmesin diye themida ile şifrelemiş bulunmaktayım .o yüzden virüs olarak algılayabilir.

Virustotal=

Ekli dosyayı görüntüle 7162

EventBot açılışta sıkıntı yaratırsa alttaki bat dosyasını indirip yönetici olarak çalıştırın regedit kayıtlarını silecektir veya indirin sağ tıklayıp notepad++ ile açınca regedit yerini kendiniz bulup siliniz.
Bu Psro'nun kullandığı program deilmi inceleme şansı bulmuştum