Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım update ÇÏ´Ù°¡ ¸À°¡¹ö·È¾î!!

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba,

"[Happy:25590-116.314583-56.322540-124.032318] update ÇÏ´Ù°¡ ¸À°¡¹ö·È¾î!!"

Unique kesildiğinde bazen GS de bu hatayı vermesinin sebebi nedir? Bilenlerin yardımcı olmasını rica ediyorum.

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
Filestaki Data uyuşmazlığı yüzünden bu hata mapta mobların bir kısmı yüklenmiyor yada sorunludur Dc verip Gameserver kapatıyordur.
_Refnest tablosunda fazla aşım olan mob spawn vardır bu sebebiyet verebilir.
En iyi yöntem gameserveri ollydbg ile aç, çöktüğünde stack'i (sağ alt köşeyi) kontrol et.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Filestaki Data uyuşmazlığı yüzünden bu hata mapta mobların bir kısmı yüklenmiyor yada sorunludur Dc verip Gameserver kapatıyordur.
_Refnest tablosunda fazla aşım olan mob spawn vardır bu sebebiyet verebilir.
En iyi yöntem gameserveri ollydbg ile aç, çöktüğünde stack'i (sağ alt köşeyi) kontrol et.
Data ve files bire bir aynı ve DC verip GS nin çökmesine neden olmuyor. Mobların her biri belirli oranlarda (düzeltilmiş olarak) spawn oluyor. Oyun içinde sadece bir uniqde yapıyor bunu atıyorum 50 tane kestin 45 tane sorun yok 5 tanesinde hem dps aktifleştirmeyip hem de kimin kestiğini göstermiyor(mavi killed yazısı) zaten bu ikisi oldugunda da bu hata geçiyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
Data ve files bire bir aynı ve DC verip GS nin çökmesine neden olmuyor. Mobların her biri belirli oranlarda (düzeltilmiş olarak) spawn oluyor. Oyun içinde sadece bir uniqde yapıyor bunu atıyorum 50 tane kestin 45 tane sorun yok 5 tanesinde hem dps aktifleştirmeyip hem de kimin kestiğini göstermiyor(mavi killed yazısı) zaten bu ikisi oldugunda da bu hata geçiyor.
hangi guard kullanıyorsunuz acaba merak ettim

Oyla 0

keeppp

.
Alınan Beğeni
243
Ödül Puanları
43
Merhaba,

"[Happy:25590-116.314583-56.322540-124.032318] update ÇÏ´Ù°¡ ¸À°¡¹ö·È¾î!!"

Unique kesildiğinde bazen GS de bu hatayı vermesinin sebebi nedir? Bilenlerin yardımcı olmasını rica ediyorum.
Kesen çar Happy ve kestigi konumu söylemiş burada acaba dps sorunlu olabilirmi örnek veriyorum stfilterda dps meterı bugluydu unique kestikten sonra dps meter yazmıyordu textdataobjecten unique isimlerini güncellemiştim farklı sronun textdataobj kullanmıştımda düzeltmiştim bir şekilde eger sorunun bu yazı niye çıkıyorsa o uniquete sorun vardır mob sayısı ile alakalı degil diye düşünüyorum sonuçta o unique kesince çıkmıştır bu hata kullandıgın filterda dps meter tablosunda eklimi o unique onada bak yani kesilen uniquete sorun var dps meter tablosuna baglı unique listesi olması lazım ekli olmayan unique varsa bu hata çıkabilir onu araştırıp çözebilirsiniz

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
Bu sorun çok illet bir sorun. Gs üzerinde çalışırken çokça yaşadım mesela dps yaparken veya uniquenin bazı karakterlere hasar vurmamasını sağlarken vs. Gs dll kaynaklı olması muhtemel. Bunun bir de bir anda çok hızlı spam yaptırıp gsyi çökerten versiyonu da var.

Mesela: karakter berserkliyken gs üzerinden canlı hwan level değiştirmeye çalışınca da bunu yazıyor.

Ek olarak dll dışında şöyle bir zamanda da yaşadım.

300-400 kadar karakter aynı anda event bölgesine ışınlanacak. Event bölgesinde isimler gizli ama şu A'dan açılan soru işareti var ya karakterin kafasının üstünde çıkıyor güneş gibi. Onlar belli ediyordu bazı karakterleri. 300-400 kişiyi içeri çekmeden hemen önce _Char tablosuna toplu update atmıştım, Set AutoInvestExp = 0 diye. Yani online karakterlerde _Char tablosuna müdahele de bu hatayı veriyor. Tek bir anlamı yok bu hatanın

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Bu sorun çok illet bir sorun. Gs üzerinde çalışırken çokça yaşadım mesela dps yaparken veya uniquenin bazı karakterlere hasar vurmamasını sağlarken vs. Gs dll kaynaklı olması muhtemel. Bunun bir de bir anda çok hızlı spam yaptırıp gsyi çökerten versiyonu da var.

Mesela: karakter berserkliyken gs üzerinden canlı hwan level değiştirmeye çalışınca da bunu yazıyor.

300-400 kadar karakter aynı anda event bölgesine ışınlanacak. Event bölgesinde isimler gizli ama şu A'dan açılan soru işareti var ya karakterin kafasının üstünde çıkıyor güneş gibi. Onlar belli ediyordu bazı karakterleri. 300-400 kişiyi içeri çekmeden hemen önce _Char tablosuna toplu update atmıştım, Set AutoInvestExp = 0 diye. Yani online karakterlerde _Char tablosuna müdahele de bu hatayı veriyor. Tek bir anlamı yok bu hatanın
Çok canımı sıkacak belli :( Araştırmaya devam o zaman hatayı bulmaya çalışmak gerek
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Hocam çözüm önerileriniz var mı? :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.