Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Sohbet Muhabbet Uygulamalara göre ağ kullanım kısıtlaması

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Merhabalar,
Ethernet ve Ethernet 2 olarak iki ağa sahibim.

Ethernet bilgisayarın arkasında bulunan sokete bağlı,
Ethernet 2 usb ile bağladığım telefonun interneti,

Bu bilgisayarda iki ağ bağlantısınıda aktif olarak kullanmak istiyorum, sadece ethernet 2'yi bir uygulamada kullanmam gerekiyor.
Telefondan bağladığım için paket kısa sürede diğer uygulamalar tarafından kullanılarak bitiyor.

Dolayısıyla merak ettiğim konu bilgisayarda ağ kullanımı uygulamalara göre kısıtlanabiliyor mu, sadece X uygulamasında kullanılması için?

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
342
Ödül Puanları
263
@sarkolata @Promaker @kovboi bilgileri vardır bilgilendirirler
Kişiye özel taglamayı uygun bulmuyorum. Sonuç olarak burası bir forumdur, bu konuyu gören ve yardımcı olmak isteyen birisi kendi isteği ile zaten yazar.

@trukafatsum Öncelikle iki interface arasında bir köprü bağlantısı olarak ayarlanmamışsa diğer uygulamaların kendi isteğini ile telefon üzerinden gelen network interfaceyi kullanması mümkün değildir.
- Büyük ihtimal server filesi telefonunuzda çalıştıracaksınız. Bunu route configurasyonu yaparak işinizi halletmeniz mümkündür. Komutlarla uğraşmak istemiyorsanız ForceBindIp ile bu iş daha kolaydır.

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Net bir şekilde anlayamadım, bahsettiklerin hakkında hiçbir fikrim yok.
Sql de "execute" ne işe yarar bilmeyen birinin query kodu yazmaya çalışması gibi bir durumdayım sanırım, yine de teşekkürler😄

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
342
Ödül Puanları
263
Net bir şekilde anlayamadım, bahsettiklerin hakkında hiçbir fikrim yok.
Sql de "execute" ne işe yarar bilmeyen birinin query kodu yazmaya çalışması gibi bir durumdayım sanırım, yine de teşekkürler😄
ForceBindIp ile iş kolay. Kendi anlatmış bir güzel. Ayrıca kullanımı gayet basit. Okuduktan sonra sayfa sonunda indirme linkleri mevcut. Zip olanı indirip C:\Windows\System32'ye atın.

Daha sonra bir bat dosyası oluşturup otomatik çalıştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Bash:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
gibi :)

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Evet inceledim, tam olarak anladım diyemem. İnterneti yönlendirmek istediğim uygulamanın vmbox olması işleri biraz daha karmaşıklaştırıyor sanırım.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.