Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Uygun Client ve DB Seçme

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Arkadaşlar herkese merhaba,

110 Cap silkroad server kuracağım elimde 5-6 tane 11d server var
fakat aralarından birini seçmek için nasıl bir kriter uygulamalıyım ?

Hangi bilgileri vereceğimi bilemediğim için istediğiniz dosyaları upload edeceğim.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605

Hangi bilgileri vereceğimi bilemediğim için istediğiniz dosyaları upload edeceğim.
Clean olanını kullanabilirsiniz hocam. Hazır editli bir DB kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Clean olanını kullanabilirsiniz hocam. Hazır editli bir DB kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.
Kesinlikle katılıyorum. Başkalarının yaptığı hazır sistemlerin içeriğini bilmiyosun nerelerde sıkıntılar oluşabilcek bilmiyorsun buna gerek yok. Yarın bi gün bi sıkıntı çıkar bu ne alaka dersin. En mantıklısı ve her açıdan temiz bir db hazırlayıp sıfırdan senin kurup editlemen. Tavsiyem budur.

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

Kesinlikle katılıyorum. Başkalarının yaptığı hazır sistemlerin içeriğini bilmiyosun nerelerde sıkıntılar oluşabilcek bilmiyorsun buna gerek yok. Yarın bi gün bi sıkıntı çıkar bu ne alaka dersin. En mantıklısı ve her açıdan temiz bir db hazırlayıp sıfırdan senin kurup editlemen. Tavsiyem budur.
Kesinlikle katılıyorum.

Oyla 0
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Tavsiye için teşekkürler.
Şuan clean db ve client üzerinden işlem yapıyorum fakat edx loadersız oyuna girişi bulamadım. nasıl yapabilirim ?

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
259
Ödül Puanları
63
tavsiyem clean db clean client ile ilerle daha temiz ve sorunsuz.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Amacın para kazanmaksa Satış yapabileceğin özellikteki db kullan
Tavsiye için teşekkürler.
Şuan clean db ve client üzerinden işlem yapıyorum fakat edx loadersız oyuna girişi bulamadım. nasıl yapabilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla 0
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Tavsiye database'niz var mıdır.
Durumu şöyle izah edeyim 3 kişi beraber açacağız serveri ben bu kodlamadır edittir düzenlemedir server işlerinden filan anlıyorum. diğer iki arkadaşta oyun içinden anlıyor ekliyeceğimiz npc leri özellikleri filan onlar söyleyecek ben halledeceğim aklınıza gelen eklememi istediğiniz özellikler varsa söylerseniz çok mutlu olurum

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.