Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Varmı istanbulda olupta sallanan ?

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Çok fena sallandık : ) allah sonumuzu hayır etsin trilyonluk yatırımları olan GSM firmalarının hepsi en kötü anlarda yok oluyorlar bunada bi anlam veremiyorum : )

1277

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Çok fena sallandık : ) allah sonumuzu hayır etsin trilyonluk yatırımları olan GSM firmalarının hepsi en kötü anlarda yok oluyorlar bunada bi anlam veremiyorum : )

Ekli dosyayı görüntüle 1277

Var mı sallanan yerine, var mı sallanmayan olacaktı. :D

GSM firmalarının suçu yok, deprem oldu herkes sokaklara dökülmüş ellerinde telefon. Yakın arkabalarını arasalar anlayacağım, adam didisinin didisini arıyor depremi anlatıyor.

İstanbul 15,1 milyon e birde bunun 2 milyon suriyelisini koy 17 milyon kişi. Bunun yarısı görüşme yapsa aynı anda görüşme yaparsa hangi firma olursa olsun patlar. :D

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43

GSM firmalarının suçu yok, deprem oldu herkes sokaklara dökülmüş ellerinde telefon. Yakın arkabalarını arasalar anlayacağım, adam didisinin didisini arıyor depremi anlatıyor.

İstanbul 15,1 milyon e birde bunun 2 milyon suriyelisini koy 17 milyon kişi. Bunun yarısı görüşme yapsa aynı anda görüşme yaparsa hangi firma olursa olsun patlar. :D
haklısın bu konuda ona laf yok reklamlarından yola çıkarak iteliyorum :D

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93

Private serverlar bile artık 4848832gbps ddos korumasına sahipken... Böyle deprem riski taşıyan bir ülkede, hatta sırf şehirde bile olsa, acil durumlar için altyapı sağlamlaştırılmalı. Birkaç dk değil 1 saat resmen telefon düşmedi hiçbir şekilde

Uykumdan uyandım, yarım saat babama ulaşamadım aklım çıktı.

Bu arada deprem biraz ciddi olunca dediğin gibi olmuyor pek, benim sokakta gördüğüm herkes arayıp çok kısa "heh iyi misin tamam" deyip geçti. Ciddi olunca geyiğe vurmuyor insanlar. Gerçekten de kötüydü, bundan daha kötüsü olmaz inşallah.

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Private serverlar bile artık 4848832gbps ddos korumasına sahipken... Böyle deprem riski taşıyan bir ülkede, hatta sırf şehirde bile olsa, acil durumlar için altyapı sağlamlaştırılmalı. Birkaç dk değil 1 saat resmen telefon düşmedi hiçbir şekilde

Bu arada deprem biraz ciddi olunca dediğin gibi olmuyor pek, benim sokakta gördüğüm herkes arayıp çok kısa "heh iyi misin tamam" deyip geçti. Ciddi olunca geyiğe vurmuyor insanlar. Gerçekten de kötüydü, bundan daha kötüsü olmaz inşallah.
Aynen öyle boş, boş reklamlarda konuşuyorlar sadece icrata gelince ortada hiç bişi yok telefon ile ulaşamıyacaksak ne ile ulaşım sağlayacağız.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605

Alt yapı olayında hakkınız var ancak elimizdeki buyken onu en iyi şekilde kullanmak gerekiyor böyle acil durumlarda vatandaşlar bilinçli hareket etmeli.

Diğer konu içinse genel de geyiğe vuruluyor hocam, sana aklı başında insanlar denk gelmiş. Benim arkadaş arayıp bana böyle böyle sallandım anlatıyor, ben de sallandım neyini anlatıyorsun ki. :)

Allah beterinden korusun.

Allah Türk halkına akıl fikir ihsan eylesin.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Bir deprem daha oldu. ☺️

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.