Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Video Anlatım İstekleri

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Esenliklerle arkadaşlar.
İyi forumlar dilerim ilk olarak.

Konu başlığından da anlayacağınız üzere:

Kurulumunun Videolu anlatımla yapılmasını istediğiniz paylaşımları lütfen aşağıda yorum olarak bahsetmeyi unutmayın.
Paylaşımlar'da gerekli açıklama bulunmayabilir bu yüzden Edit vs. gibi işlerden anlamayan yeni başlamış arkadaşlarımız için elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Bu yüzden nerdeyse günün 24 saati Online Yöneticilerimiz mevcut.

Esen kalın, Dostça kalın.

01.09.2021​
Arkadaşlar konuyu açtıktan sonra yeni eğitim videosu çekememiş olmamın nedeni bilgisayarımın olmamasıdır. Monitörümün bir kısmı kırıktı ancak daha sonrasında tamamen gitmiş bulunmakta. Daha sonrasında ki dönem içerisinde üniversitenin bitmiş olması ile birlikte İzmir'e döndükten sonra işe başladım. Bu süreçte, şirkette iş geliştirmede çalışırken hiç vaktim olmuyordu. Şirkette çalışırken kendi pc'min ekran kartı yandı. Yoğunluk ve zamansızlıklardan kaynaklı olarak malesef forum ile ilgilenememiş ve yeni eğitim videosu atamamış bulunmaktayım.
Bu yüzden hepinizden teker teker özür dilerim.

Yorumları gözden geçirirken çok güzel video istekleri gelmiş. Yeni bir PC edindinmeden malesef yeni bir video çekemeyeceğim. PC işlemi çözüldükten sonra elimden geldiğince vakit ayırmaya çalışacağım.
Tekrardan iyi günler dilerim.
Esen kalın, Dostça kalın.​

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Esenliklerle arkadaşlar.
İyi forumlar dilerim ilk olarak.

Konu başlığından da anlayacağınız üzere:

Kurulumunun Videolu anlatımla yapılmasını istediğiniz paylaşımları lütfen aşağıda yorum olarak bahsetmeyi unutmayın.
Paylaşımlar'da gerekli açıklama bulunmayabilir bu yüzden Edit vs. gibi işlerden anlamayan yeni başlamış arkadaşlarımız için elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Bu yüzden nerdeyse günün 24 saati Online Yöneticilerimiz mevcut.

Esen kalın, Dostça kalın.​
Adam görev bekliyor. ❤

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Kendi coinimizi oluşturup bunu npc de herhangi bir iteme ekleyip eklediğimiz coin ile satın alım nasıl yapılır. Bunu çok merak ediyorum. Ekliyorum fakat iteme eklediğim coin gelmiyor.

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Kendi coinimizi oluşturup bunu npc de herhangi bir iteme ekleyip eklediğimiz coin ile satın alım nasıl yapılır. Bunu çok merak ediyorum. Ekliyorum fakat iteme eklediğim coin gelmiyor.
Satın alma çeşidi eklenmesi gerekiyor bunun için. Hatırlarsan itemi satışa koyduğumuzda 1 2 4 6 8 16 32 126 gibi kodlar vardı bunlar gold silk, gift silk, honor point , coinler, vs. bu gibi kod ataman lazım ilk önce. Tavsiyem yeni kod atamandansa mevcut coinleri kullanman

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Satın alma çeşidi eklenmesi gerekiyor bunun için. Hatırlarsan itemi satışa koyduğumuzda 1 2 4 6 8 16 32 126 gibi kodlar vardı bunlar gold silk, gift silk, honor point , coinler, vs. bu gibi kod ataman lazım ilk önce. Tavsiyem yeni kod atamandansa mevcut coinleri kullanman
1024 en son eklenen kod. ben bunu 2048 olarak baştan ekledim ben. refpricepolicy de 1024 ten 1500 tane yazıyor kendi eklediğim kodu 2048 i yazıyorum sql de düzeltiyorum fakat eklenmiyor bir türlü..

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Mevcut coinleri düzenleyerek yapmak işin kolayına kaçmak oluyor. Ben bunu kendi orjinal eklediğim şekilde yapmak istiyorum ama bir türlü yapamadım.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
bunu yapan birini göremedim daha önce, sanırım asm ile ilgili bir kısım var bunda, db'de eklenmiş olan bir yerde göremedim ben

Merhabalar,
Bir konuda anlatım yapmıştım, video kalitesi çok düşüktü ve şimdi de link kırılmış.
Paylaşım - vSRO Set Type, Yeni Fight, Power. Seal Sox ekleme!
Bu konuda videolu anlatım yapabilirseniz sevinirim.
İyi forumlar. :)
bunu yapınca sorun oluşuyor, eğer eklediğin itemler droplarda ekliyse droplar kafayı yiyor ve örneğin sadece silaha eklediysen bu yazıyı nerdeyse her mobdan itemler sox olarak drop oluyor saçma bişey oluşuyor yani :d

Alınan Beğeni
741
Ödül Puanları
93
bunu yapınca sorun oluşuyor, eğer eklediğin itemler droplarda ekliyse droplar kafayı yiyor ve örneğin sadece silaha eklediysen bu yazıyı nerdeyse her mobdan itemler sox olarak drop oluyor saçma bişey oluşuyor yani :d
Aslında ben ona da çözüm buldum, itemleri klonladığında drop ekli olmuyor sonuçta.
O itemlere setid girince sorun ortadan kalkıyor.
Itemleri klonlamak için de +parlaması ve sox parlaması ayarlanması gerekiyor ayrıca :)
Sorunsuz hali Crypto-Online'da var 07_D itemler yaptım.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.