Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Visual Effect Limit Sorunu

Ü

Üye silindi 3096

Electustan effectleri alıp denemek istedim localde fakat aynı anda hepsi basılıyor nasıl düzeltebilirim ?
parça parça basılsın yani diğer 38 tanesi aynı anda basılmasın

Kısaca

Horns of Conflagration
Crown of Conflagration
Wings of Conflagration

Cape of Conflagration

Bunlar bi bassın
Horns of the Ghostly
Crown of the Ghostly
Cape of the Ghostly
Holy Wings of the Ghostly

bunlarda bi bassın nasıl yapabilirim yazabilir misiniz ?

Ekli dosyayı görüntüle 2020-03-23 01-12-06.mp4

Memati

.
Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
8
_RefSkill Satırlar ile ilgili param kısımları kopyala yapıştır yaptıysan boşluklarda sorun olmuştur. Excellden boşlukları ayarla ilk once SQL tablosuna göre sonrasında kopyalayıp düzenleyip eklemelisin...

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Action_Overlap kısımlarını doldurmalısın
başka skilin overlap değeri ile aynı ise o zaman onu kullanamayacak mıyım bilgi verir misin?

_RefSkill Satırlar ile ilgili param kısımları kopyala yapıştır yaptıysan boşluklarda sorun olmuştur. Excellden boşlukları ayarla ilk once SQL tablosuna göre sonrasında kopyalayıp düzenleyip eklemelisin...
Tab kayması mümkün değil.
Aynı anda basılı olmasını istemediğin skillerin Action_Overlap değerlerini aynı girmelisin.
Overlap harici bi çözüm yokmu misal dediğin gibi bunlardan birine overlap 999 girdim normal karakter skillerinden birinde’de overlap 999 o zaman bunu basarsam skili kullanamayacak mıyım?

Oyla 0
V

V4N_HELLSING

Bende zamanında eklemiştim.
Yanılmıyorsam formdan almıştım tam hatırlamıyorum.
Ama tek tek basıyordu, sizin istediğiniz bi nevi takım oluşturmak sanırım.
mobildeyim onu deneme fırsatım olmadı.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Bende zamanında eklemiştim.
Yanılmıyorsam formdan almıştım tam hatırlamıyorum.
Ama tek tek basıyordu, sizin istediğiniz bi nevi takım oluşturmak sanırım.
mobildeyim onu deneme fırsatım olmadı.
Takım oluşturmak gibi de yeni aynı anda diğer kanat visual kafalık visual basılmasın

yeni kırmızı kafalıkla mavi kafalık aynı anda basılmasın

Oyla 0
Ü

Üye silindi 505

arkadaşlarında dedigi gibi " Action_Overlap " kısmını duzenlemen gerek. ornegın " A " isimli efektin Action_Overlap degeri 0'dır.

" B " isimli efektinde sıfır ise aynı anda basılır. hepsini aynı rakam yaparsan sorun yasamazsın. hepsi farklı olursa hepsini yine basarsın

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.