Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vsro 1 goldluk item geri satarken pahalı

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
itemleri npcde 1 gold yaptım fakat geri satarken 1 2 m üzerinden satılıyor bu sorunu nasıl çözücem arkadaşlar

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
_Refobjcommon tablosundan ilgili itemin sellprice degerini 1 yap ayni değişiklikleri mediana gecirmesende olur ama geçirirsen hoş durur

Oyla 0
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
tek tek hepsini bulmak cok zor olucak sanırım tüm npclerdeki normal itemleri +7fb yapıp 1golda cevirmistim böyle bir sorun oldu

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
O zaman bunu basit bir query ile halledebilirsin

Update _Refobjcommon set sellprice = 1 where codename128 like 'ITEM KODU'

Bu query i ele al sonra itemlerde ortak bir yön tespit et mesela C_RARE ve item kodundaki degree belirten yeri ortak yönün olsun

Tüm bu bilgiler dahilinde kendi query ni oluştur ve tamamdir tek tek güncellemek yerine hepsini guncellersin ve zamandan kazanirsin

Oyla 0
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
O zaman bunu basit bir query ile halledebilirsin

Update _Refobjcommon set sellprice = 1 where codename128 like 'ITEM KODU'

Bu query i ele al sonra itemlerde ortak bir yön tespit et mesela C_RARE ve item kodundaki degree belirten yeri ortak yönün olsun

Tüm bu bilgiler dahilinde kendi query ni oluştur ve tamamdir tek tek güncellemek yerine hepsini guncellersin ve zamandan kazanirsin

Update _Refobjcommon set sellprice = 1 where CodeName128 like 'PACKAGE_ITEM_CH_%_0%_A'
Update _Refobjcommon set sellprice = 1 where CodeName128 like 'PACKAGE_ITEM_EU_%_0%_A'

böyle yapmaya çalışıyorum fakat birşey değişmiyor yanlışmı yapıyorum

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.