Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro 140 CAP DB GM İP SORUNU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
8
Merhaba,
Arkadaşlar 140 CAP bir db kullanmayi deniyorum vps üzerinde SQL GM İP tablosu normalden farklı ip adresi convert edip sanırım hex değerleri tabloya giriliyor ama SQL hücresine veri girişi maksimum 9 karakter benim evden GM chari için girmek istediğim ip hex değeri 10 karakter bu nedenle SQL hücreye ip girişine izin vermiyor.

Bunu araştırdım biraz ama çözüm bulamadım yardım edebilecek var mı forumda

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,043
Ödül Puanları
113
Merhaba,
Arkadaşlar 140 CAP bir db kullanmayi deniyorum vps üzerinde SQL GM İP tablosu normalden farklı ip adresi convert edip sanırım hex değerleri tabloya giriliyor ama SQL hücresine veri girişi maksimum 9 karakter benim evden GM chari için girmek istediğim ip hex değeri 10 karakter bu nedenle SQL hücreye ip girişine izin vermiyor.

Bunu araştırdım biraz ama çözüm bulamadım yardım edebilecek var mı forumda

Varolan _PrivilegedIp tablosu sil ardından bu query okut elle tek tek parça parça ekle örnek alttaki gibi
127.0.0.1 ise alttaki gibi ekle

127001127001
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
8
Çok teşekkür ederim bu sorunu çözdü verdiğin kod.

15 ve 16d item alınca bu sefer char DC oluyor bu neden olabilir acaba

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,043
Ödül Puanları
113
Çok teşekkür ederim bu sorunu çözdü verdiğin kod.

15 ve 16d item alınca bu sefer char DC oluyor bu neden olabilir acaba
db ve clientte txt kayıtları eklidir ama data.pk2 de bsr bms gibi dosyalar eksikse atabilir dump oluşmuştur o dump dosyasını atarsan güncel olanı daha iyi yardımcı olabiliriz

Oyla 0
Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
8
Adam kendisi edit yapmış birkaç farklı 15 ve 16 d item var bazıları çalışmıyor zaten eğlence amaçlı bu bize yeter teşekkür ediyorum hocam yardımlarınız icin

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.