Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Duyuru VSRO 274 Files VSRO-R Files Paylaşıldı!

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Evet arkadaşlar, konu epvp'de sybtek tarafından paylaşılmış. Kendisine buradan bir kez daha teşekkürler. Açıklaması şu şekilde;

Uzun uzun düşündükten sonra dosyaları yayınlamaya ve piyasadan tamamen ayrılmaya karar verdim. Yalanlardan bıktım ve sıkıldım. Buradaki herkes, herkesten çalıyor ve artık dürüst insan yok.

Lütfen dosyalarda hata var diye bana söylenme. evet buglar var dosyalar deneyimli geliştiriciler içindir ve hala biraz çalışmaya ihtiyaçları vardır.

kimisi sevinecek kimisi heyecanlanacak. Her iki şekilde de umurumda değil.

17 yaşında bir oyun için hayatını boşa harcamaya devam et. Bir gün gelecek her biriniz silkroad ile bilgisayar başında saatler geçirmekten daha iyi bir şey yapar mıydım diye düşüneceksiniz.
Bu Dosyalar Pioneer Reunion'da kullanıldı. Ben hiçbir değişiklik yapmadım beni suçlama!

CLIENT UPDATED ONLY USE THIS CLIENT

DONT ASK ME FOR CERT. JUST USE BRAIN.EXE

For all The hater. Dont waste ur time with stupid comments Like Shit new Job System and that Shit.

have fun, good luck and bye bye

most credits go to Syloxx

Konu güncellenecektir. Hatalarla karşılaşanlar, konuya gönderilen resimler konu başına eklenebilir.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

İtem yükseltme çalışıyor, name change çalşıyor. Stat reset, skill reset çalışıyor. unique target çalışıyor. item link çalışıyor. skill olayı sro-r gibi değil. vsro 118 ile aynı tek fark yeni job sistemi var.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Bir çok konuda katılıyorum söylediklerine. Özellikle iki şey;
"insanların söylediklerine boşa zamanınızı harcamayın"
"Daha iyi işler yapar mıydım"
Kesinlikle çok haklı.

Tabi ki de bir çok kişinin ihtiyacını karşılayacaktır. Bende ayrıca teşekkür ediyorum. Ama bu daha ne kadar devam edecek şüpheliyim.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,757
Ödül Puanları
213
SQL kaç istiyor bu ?

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Teşekkürler güzel Paylaşım