Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro 71-80 Level FGW FLAME Mountain

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba Arkadaşlar Şimdi bir sistem üzerinde tasarım yapmaya calıstım vaktim cok olmadıgı için fazla ugrasamadım proje suya yattı Bir firma yaparım dedi 800 Tl ödedim oda başaramadı Ciddi bir şekilde ben bu sistemi yaparım diyen varmı ücreti neyse ödeyelim Aklımdaki Projeyi Anlatıyorum 71 -80 Level Fgw Flame Mountaini Event Sook Bağlamaya çalıştık yani mantıklı açıklama yapacak olursam sistem şu şekilde olucaktı event sook saati geldiğinde 10 min yani mavi takım kırmızı takım Event Sook Bölümünden FGW Flame mountaine ışınlanacaklar mavi takım ve kırmızı takım aynanda başlayacak ve talisman için mücadele vericekler event sook ta oldugu gibi 20 dakika 30 dakika süre eklenerek bir sistem düşündüm ? Bu sistemi yapabilecek bir arkadaş varmı veyatta 2 proje Flame mountaini FGW dışı ederek normal map olarak nasıl ayarlayabiliriz jangan ışınlanmaya eklemek istiyorum ve girişi job girişi olsun istiyorum..

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Merhaba Arkadaşlar Şimdi bir sistem üzerinde tasarım yapmaya calıstım vaktim cok olmadıgı için fazla ugrasamadım proje suya yattı Bir firma yaparım dedi 800 Tl ödedim oda başaramadı Ciddi bir şekilde ben bu sistemi yaparım diyen varmı ücreti neyse ödeyelim Aklımdaki Projeyi Anlatıyorum 71 -80 Level Fgw Flame Mountaini Event Sook Bağlamaya çalıştık yani mantıklı açıklama yapacak olursam sistem şu şekilde olucaktı event sook saati geldiğinde 10 min yani mavi takım kırmızı takım Event Sook Bölümünden FGW Flame mountaine ışınlanacaklar mavi takım ve kırmızı takım aynanda başlayacak ve talisman için mücadele vericekler event sook ta oldugu gibi 20 dakika 30 dakika süre eklenerek bir sistem düşündüm ? Bu sistemi yapabilecek bir arkadaş varmı veyatta 2 proje Flame mountaini FGW dışı ederek normal map olarak nasıl ayarlayabiliriz jangan ışınlanmaya eklemek istiyorum ve girişi job girişi olsun istiyorum..
Sistem gerçekten yapılırsa güzel olur :) Benzer bir sistemi kendi oyunumuzda yapıyoruz. Ama bu daha fazla ayrıntı isteyen bir işlem gibi gözüküyor sanki :)Mantık güzel yapılamayacak birşey gibide durmuyor umarım ki yapacak birisini bulursun :)

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Flame Mountain'i clone map olarak kopyalarsın, worldregion ayarlarından job templeyi örnek alıp bir grup oluşturursun bu şekilde sadece job ile giriş yapılabilir. İlk dediğin, yani fgw'yi ctf'ye bağlama mevzusu hakkında bilgim yok, asm editi istiyor olabilir.
Yaparım deyip, 800 liranı alan arkadaşa da nasıl inandıysan ilginç. Bi de yapamamış ve paranı almış.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Flame Mountain'i clone map olarak kopyalarsın, worldregion ayarlarından job templeyi örnek alıp bir grup oluşturursun bu şekilde sadece job ile giriş yapılabilir. İlk dediğin, yani fgw'yi ctf'ye bağlama mevzusu hakkında bilgim yok, asm editi istiyor olabilir.
Yaparım deyip, 800 liranı alan arkadaşa da nasıl inandıysan ilginç. Bi de yapamamış ve paranı almış.
warp koduyla nasıl giriş yapabilirim buna pekı denedım donuyor kalıor sonra dc atıor

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Para alan kişi sağlam dolandırılma falan yok hocam :) güvendiğim için attım zaten yoksa zaten insan inanamaz devir dğeişik

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
DC atıyorsa bi yerde hata vardır.
DC verdiği an gs ve shard'da yazan hataları incele.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
DC atıyorsa bi yerde hata vardır.
DC verdiği an gs ve shard'da yazan hataları incele.
Togui koyunu sorunsuz baslangic carlarin baslamasi icin sorunsuz clonladim ama flameyi bi turlu yapamadim REFINTANSE WORD REGION ID SERILERI LAZIM

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
dünden beri bayagı kurcaladım bu işi ve şu sonuca karar verdim birisi toguı de /warp 32484 650 0 950 bu kodu paylasmıs 2016 tarihinde tablolara baktıgımda refregıon ve _RefInstance_World_Region tablosunda o arkadaşın yazdıgı x z sini bulamadım hangi mantıkla yazmıs bılmıyorum ama bu sadece addnewcharda regıon x650 z 950 yaptgımda karakter olusturunca s1033 hatası aldıgımı gordum s1033 hatasınıda _RefInstance_World_Region dakı regıonlarının ıd sini 1 yaparak o hatayıda giderdım benım merak ettiğim bu paylasan arkadas x z sini hangi mantıkla yapmıs FLAMEYE bı turlu normal gırıs yaptıramadım _RefGame_World_Config bu tabloda ıslem yapmadan dırek anlattıgım sekılde yenı karakter toguıde baslayabılıor baslangıcta Flamenın regıon ve x z sını nsl bulabılırım bu sekılde

Oyla 0
Ü

Üye silindi 2299

dünden beri bayagı kurcaladım bu işi ve şu sonuca karar verdim birisi toguı de /warp 32484 650 0 950 bu kodu paylasmıs 2016 tarihinde tablolara baktıgımda refregıon ve _RefInstance_World_Region tablosunda o arkadaşın yazdıgı x z sini bulamadım hangi mantıkla yazmıs bılmıyorum ama bu sadece addnewcharda regıon x650 z 950 yaptgımda karakter olusturunca s1033 hatası aldıgımı gordum s1033 hatasınıda _RefInstance_World_Region dakı regıonlarının ıd sini 1 yaparak o hatayıda giderdım benım merak ettiğim bu paylasan arkadas x z sini hangi mantıkla yapmıs FLAMEYE bı turlu normal gırıs yaptıramadım
team verecenmi samet özelden göstereyim ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
team verecenmi samet özelden göstereyim ?
su adamın gıbı warp olsa gırıs yapıcam /warp 32484 650 0 950 ama x z sı hıc bır tabloda bulamadım flame mountanın adam hangı mantıkla x z yapmıs anlamadım XD normal gırısı bı turlu cozemedım flamenın bana anlatırsan yapabılırım :)

Oyla 0