Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro 71-80 Level FGW FLAME Mountain

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba Arkadaşlar Şimdi bir sistem üzerinde tasarım yapmaya calıstım vaktim cok olmadıgı için fazla ugrasamadım proje suya yattı Bir firma yaparım dedi 800 Tl ödedim oda başaramadı Ciddi bir şekilde ben bu sistemi yaparım diyen varmı ücreti neyse ödeyelim Aklımdaki Projeyi Anlatıyorum 71 -80 Level Fgw Flame Mountaini Event Sook Bağlamaya çalıştık yani mantıklı açıklama yapacak olursam sistem şu şekilde olucaktı event sook saati geldiğinde 10 min yani mavi takım kırmızı takım Event Sook Bölümünden FGW Flame mountaine ışınlanacaklar mavi takım ve kırmızı takım aynanda başlayacak ve talisman için mücadele vericekler event sook ta oldugu gibi 20 dakika 30 dakika süre eklenerek bir sistem düşündüm ? Bu sistemi yapabilecek bir arkadaş varmı veyatta 2 proje Flame mountaini FGW dışı ederek normal map olarak nasıl ayarlayabiliriz jangan ışınlanmaya eklemek istiyorum ve girişi job girişi olsun istiyorum..

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
bari çözümünü söylede nasıl çözdüğünü bu tarz şeyleri eklemek isteyenler için yardımcı olmuş olursun
Başlangıç yani addnew chara ben sadece x z yi ekliyordum y yi eklemiyordum region x z y ekleyip bide _RefInstance_World_Region bu tablodakı worldıd leri ılgılı regıonları ıyılestırırse ornek kac yapıcak mısal world ıd 1 yaparsa full sorunsuz olur :) tabı medıayıda gecırsınler yapmak ısteyenler

Oyla 0