Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Vsro 8v8 Pvp Event Prosedür ve Tabloları

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,890
Ödül Puanları
113
Credit= Youssef Ala

SilkRoad Online için tamamen MSSQL'DE kodlanmış bir 8v8 Çevrimiçi çok oyunculu savaş etkinliği. Maxi Guard paket filtresi ile en iyi şekilde çalışır

Kısaca Event içeriği Kırmızı veya Mavi takım oluşturuluyor birbirinizle kapışıyorsunuz

Çoklu Savaş / Lig etkinliğini başlatır ve takım dağıtımını yapar. Şu anda 2v2 olayı olarak çalışıyor. 8V8 yapmak için SELECT TOP 4 kısmındaki 4 sayısını 16 yapmak gerekiyor.

Açıklama2: <Kuleleri / kalpleri kendiniz eklemeniz gerekecek.>

1656068710598.png

xXxGhostSpitiXxX

Vsro Developer Pk2 Editor
Elite
.
Alınan Beğeni
3,386
Ödül Puanları
93
SilkRoad Online için tamamen MSSQL'DE kodlanmış bir 8v8 Çevrimiçi çok oyunculu savaş etkinliği. Maxi Guard paket filtresi ile en iyi şekilde çalışır

Kısaca Event içeriği Kırmızı veya Mavi takım oluşturuluyor birbirinizle kapışıyorsunuz
Çoklu Savaş / Lig etkinliğini başlatır ve takım dağıtımını yapar. Şu anda 2v2 olayı olarak çalışıyor. 8V8 yapmak için SELECT TOP 4 kısmındaki 4 sayısını 16 yapmak gerekiyor sanırsam denemediğim için bilemeyeceğim.

Ekli dosyayı görüntüle 13635

*** Hidden text: cannot be quoted. ***
Good bro

Flokui224

.
.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

Çoklu Savaş / Lig etkinliğini başlatır ve takım dağıtımını yapar. Şu anda 2v2 olayı olarak çalışıyor. 8V8 yapmak için SELECT TOP 4 kısmındaki 4 sayısını 16 yapmak gerekiyor.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Eline sağlık Hakan. Deneme yapıldımı herhangibir sıkıntısı varmı ?

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,890
Ödül Puanları
113
Eline sağlık Hakan. Deneme yapıldımı herhangibir sıkıntısı varmı ?
Maalesef deneme yapamadım vaktim olmadığından ve maxiguardim olmadığından birisi deneyip dönüş yaparsa çok güzel olur artık birisi kule ve kalp eklemelerini anlatır belki genelde bu tarz şeyleri sen anlatıyorsun senden beklerim

Alınan Beğeni
180
Ödül Puanları
43

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
teşekkürler

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
787
Ödül Puanları
93
Maalesef deneme yapamadım vaktim olmadığından ve maxiguardim olmadığından birisi deneyip dönüş yaparsa çok güzel olur artık birisi kule ve kalp eklemelerini anlatır belki genelde bu tarz şeyleri sen anlatıyorsun senden beklerim
Niye yok alsan bi tane :cry:

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.