Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış vSRo Arşiv | Herşey Dahil Tüm Dosyalar | İçerik Resimlerle Konu İçindedir.

• Konbuyu başlatan Üye silindi 505
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 505

Merhabalar vSRoORG Dostlarım ;

Uzun Bir Süre Boyunca Sizlere Elimden Geldiği Kadarıyla Destek Olmaya Çalıştım. Yıllardır Bu İşin İçindeyim Bende Sizler Gibi. Sırf Şu İşler Yüzünden Ne Aileme Ne Eşime Zaman Ayıramadım. Gerek İş Konusunda Gerek Şahsi İşlerim Konusunda Zaman Ayıramayıp Neredeyse Samimi Dostlarımı Kaybetme Derecesine Geldim.Düşündüm Taşındım ki Yapılan Her İş Boşuna Zaman Kaybı. Elimde Olan Bazı Dosyaları Zaten Sizlerle Paylaşım Yaklaşık 4 Terabyte Yakın Dosya Arşivimden Önemli Olarak 85 GB Bir Yedek Dosyalarım Kalmış Bunlarıda Satmaya Karar Verdim. Satılırsa satılır Satılmaz İse Bana Bir Zararı Olmayacağından Komple Silerim Daha iyi :) Tabi Gülünecek Bir Durum Yok Ortada Şaka Mahiyetinde Gülüyoruz Bizde.

Şimdiden Hepinizin Ramazan Şerifini Kutlarım. Ben Artık Vsro Ortamında Olmayacağım Ama Diğer Konular Olsun Program - Oyun veya Film Gibi Konularda Forumda Paylaşım Yapmaya Devam Edeceğim. Yetkim Olsada Olmasada Amacımda Bir Değişiklik Olmayacak. Amacım ise Herkesin Bir Nebze Bilgi Sahibi Olmasıdır.

Hepiniz Allah'a Emanet Olun Kendinize Çok Çok iyi Bakın. Oyun Gelip Geçici Olup Dostluğun Baki Kaldığını Unutmayın... ;)

Sevgi ve Saygılarımla

Facebook Adresim :

Resimde Yer Alan Dosyalar Toplam Boyutu Sıkıştırılmamış Hali 85 GB'dır.

Arşiv Fiyatı Özelden Verilecektir.

Arşiv Dosyaları " 500 GB " Taşınabilir Harddisk İçindedir. Olduğu Gibi Hardisk + Kablosu ve Kutusu OIarak Sizlerden Alacağım Adrese Kargolayacağım. Ürünlerin Resimleri İçin Mesaj Atabilirsiniz.

Ayrıyetten Hediye Olarakda Aşağıda Bulunan Ürünlerin Hepsini Kargo İçine Ekleyeceğim. Vereceğim Ürünleri Tek Tek Alsanız Bile Size Maliyeti Fazla Çıkacaktır. Ben Hediye Paketi Halinde Göndericeğim. İster Kullanırsınız İster Satarsınız. ;)

Ciddi Alıcılar Yazarsa Sevinirim...

Hediyeler Letgo Sitesi Üzerinden Ürünlere Link Olarak Eklenmiştir. Tıklayarak İçerik Görünebilir.

Soru ve Cevap Alanı

Soru = Arşivi Nasıl Satın Alabilirim ?
Cevap = Tarafıma Ait 5 Adet Farklı Banka Hesap Numaraları Bulunmaktadır. Bunlar Özelden Satın Alacak Kullanıcıya İletilir. Kullanıcı Ödeme Sonrasında Yukarıda Sunduğum Şekilde Adresine Arşiv Harddisk Kutusuyla Beraber Kargolanır.

Soru = Arşivden Seçme Yaparak Alabilirmiyim ?
Cevap = Tabi ki de Parça Olarak Alacağınız Klasör veya Database Belirtebilirsiniz.

5MUuIR.png

ttzhwO.png

H8819c.png

p5aJxv.png

RM3tgX.png

kXdFVN.png

0eAjGn.png

Ca0rwo.png

OEb12Y.png

mkzTjl.png

8ojNe4.png

lzqy5g.png

cph6NA.png

h0zYWO.png

53KGra.png

he4oDJ.png

EOKFqo.png

ykY9uA.png

Aj7k3h.png

YJs0zc.png

9hVFzx.png

OIZsvi.png

Cm35Ye.png

Ü

Üye silindi 505

Konu Güncellenmiştir.

Parça Halinde Satış Mevcuttur.

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Need Link Pleaze

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.