Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Vsro Avatar Effect(Sorunsuz)

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
Merhabalar.
Silkroad avatarlar ile uğraşırken skilleffect.txt verilerinin eksik olduğunu farkettim.
Genelde avatarlar paylaşılırken skilleffect.txt verileri paylaşılmıyor ve eksik kalabiliyor.
Bu paylaşımda 2013'e kadar ekli olan avatarların effect'leri sorunsuz olarak düzenledim.

NOT:Genelde herkes iSro Particles.pk2 kullandığı için eft dosyalarını eklemedim. Sadece skilleffect.txt verilerini düzenledim.

Adsız.png Adsız1.png Adsız3.png
Adsız4.png Adsız5.png Adsız6.png

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
Merhabalar.
Silkroad avatarlar ile uğraşırken skilleffect.txt verilerinin eksik olduğunu farkettim.
Genelde avatarlar paylaşılırken skilleffect.txt verileri paylaşılmıyor ve eksik kalabiliyor.
Bu paylaşımda 2013'e kadar ekli olan avatarların effect'leri sorunsuz olarak düzenledim.

NOT:Genelde herkes iSro Particles.pk2 kullandığı için eft dosyalarını eklemedim. Sadece skilleffect.txt verilerini düzenledim.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Ekli dosyayı görüntüle 13535 Ekli dosyayı görüntüle 13536 Ekli dosyayı görüntüle 13537
Ekli dosyayı görüntüle 13538 Ekli dosyayı görüntüle 13539 Ekli dosyayı görüntüle 13540
Onaylandı!

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,841
Ödül Puanları
213
Galiba sadece yeşil olanınki yok bende.. indireyim yoksa eklerim.. Teşekkürler :)

XANTOS

.
Alınan Beğeni
491
Ödül Puanları
63
Bugün bende oyundaki avatarlar ile uğraşıyordum aklımdan geçmişti 😂 emeğine sağlık.

Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Xin chào.
Trong khi xử lý hình đại diện Silkroad, tôi nhận thấy rằng dữ liệu skilleffect.txt bị thiếu.
Nói chung, trong khi hình đại diện được chia sẻ, dữ liệu skilleffect.txt không được chia sẻ và có thể bị thiếu.
Trong bài đăng này, tôi đã chỉnh sửa các hiệu ứng của hình đại diện đã được thêm vào cho đến năm 2013 mà không gặp bất kỳ vấn đề gì.

LƯU Ý: Tôi đã không thêm tệp eft vì nói chung mọi người đều sử dụng iSro Particles.pk2. Tôi vừa chỉnh sửa dữ liệu skilleffect.txt.

*** Văn bản ẩn: không thể được trích dẫn. ***

Ekli dosyayı görüntüle 13535 Ekli dosyayı görüntüle 13536 Ekli dosyayı görüntüle 13537
Ekli dosyayı görüntüle 13538 Ekli dosyayı görüntüle 13539 Ekli dosyayı görüntüle 13540

XANTOS

.
Alınan Beğeni
491
Ödül Puanları
63
@Xena bu effect Data.pk2 de nerde biliyormusun ? yani sanırım datada bazı dress efectleri.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
@Xena bu effect Data.pk2 de nerde biliyormusun ? yani sanırım datada bazı dress efectleri.

Sanırım bu effect arkalık ile beraber bütün yani skilleffect ile alakası yok bsr içinden bir yerden alıyor olabilir. Skilleffect'te sadece omuzdaki yeşil şimşek efekleri var.

Steampunk dressin data'da hem avatar_m_steampunk_attach.bsr hemde avatar_m_steampunk_wing.bsr isimli dosyaları mevcur.

''prim\skel\item\etc\new_m_wing.bsk'' bu dosyaya bi göz atarmısın.

XANTOS

.
Alınan Beğeni
491
Ödül Puanları
63
Benim data da o Duman effect gözükmüyor farklı data ile deneyince var ayrıca elektirik efeckt ve Arabia 2013 dress efek dosyaları olmasına rağmen bı türlü efektler gözükmüyor çözemedim charactervirsual de kurcaladım olmadı :) varmı bir bilgin ? Eksik yaptığım bişey vs olabilirmi. Söylediğin dosya kontrol ettim var data da farklı data ve particles deniyorum yine efeckt ler yok