vsro
vsro
vsrovsro
vsrovsro
vsrovsro
vsro
vsro

Videolu Anlatım VSRO | Baghdat Map Ekleme! (Detaylı Videolu Anlatım)

vsro
Alınan Beğeni
49
Herkese merhaba arkadaşlar,
Bugün ki videomda sizlere sorunsuzca Baghdat Map Eklemeyi tamamen sorunzu ve eksiksizce anlatacağım.

Destek olmak ve videoların devamının gelmesi için videoyu beğenip, kanalıma abone olmayı unutmayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alınan Beğeni
0
Paylaşım için teşekkürler ' _RefGameWorldBindGameWorldGroup tablosunu eklerken şöyle bir hata alıyorum nedeni nedir acaba ?

3619

Alınan Beğeni
25
Paylasim icin tsk sadece baghdatmi ekliyor yoksa phatom ve karanlik ormani petrayi devil gardeni hepsi icindemi bu arda dosyalari goremedm.

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
766
İşte aranan paylaşım, her ne kadar bilsemde sadece izlemek zevk veriyor onur kardesim senin videoları. Eline koluna sağlık sabite alınması gereken bir konu bence ?

Paylasim icin tsk sadece baghdatmi ekliyor yoksa phatom ve karanlik ormani petrayi devil gardeni hepsi icindemi bu arda dosyalari goremedm.
Videoyu izlersen anlarsın eklediği yerleri, göstermeseydi bile textlerden anlayabilirsin nerelerin eklendiğini;
Petra - Garden hepsi mevcut paylaşımın içerisinde.

Alınan Beğeni
49
İşte aranan paylaşım, her ne kadar bilsemde sadece izlemek zevk veriyor onur kardesim senin videoları. Eline koluna sağlık sabite alınması gereken bir konu bence ?

Videoyu izlersen anlarsın eklediği yerleri, göstermeseydi bile textlerden anlayabilirsin nerelerin eklendiğini;
Petra - Garden hepsi mevcut paylaşımın içerisinde.
Ben Teşekkür Ederim bu güzel yorumun için :)))))))

Alınan Beğeni
8
Arkadaş gerçekten çok güzel anlatıyor diğer videolarını izliyordum hep :) Bu arada dosyaları paylaştınız mı herhangi bir yerde hocam?

Üst Alt