Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,634
Ödül Puanları
605
Verdiğim queryi okutun;

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Verdiğim query'de full sun +12 başlangıç yaparsınız;

Yok kardeşim ben full sun değil düz item +12 istiyorum diyorsanız şu kısımları düzenleyin;

Mavi ile işaretli kod kısmından sonraki kısmı yani kırmızı kısmı komple silin; diğer itemler içinde aynısını yapın düz olacaktır. Tavsiyem bu queryi komple kopyalayın, not defterine yapıştırın. CTRL + H ile ARANAN kısmına "_C_RARE" yazın, YENİ DEĞER kısmını boş bırakın sizin için tüm kodların sun kısmını değiştirecek ve düz item yapacaktır.

Yok kardeşim yok, ben + istemiyorum mu dediniz?

Bu kısmı bulun ve komple silin. + Değerini değiştirmek isterseniz; "OptLevel=12" kısmındaki 12'yi istediğiniz değer ile değiştirin.

Hepsi bu kadar takıldığınız her konuda yardımcı olmak için buradayız...

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 92

Oto ekipman prosedürünü deneyip onuda paylaşırmısın 1-10 dg arası 1-9 da olabilir

katzerr

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Msg 213, Level 16, State 1, Procedure _AddNewChar, Line 562 [Batch Start Line 7]
Column name or number of supplied values does not match table definition. okuttum bu hatayı verdi çözümü nedir

derv0

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
1
Verdiğim queryi okutun;

Verdiğim query'de full sun +12 başlangıç yaparsınız;

Yok kardeşim ben full sun değil düz item +12 istiyorum diyorsanız şu kısımları düzenleyin;

Mavi ile işaretli kod kısmından sonraki kısmı yani kırmızı kısmı komple silin; diğer itemler içinde aynısını yapın düz olacaktır. Tavsiyem bu queryi komple kopyalayın, not defterine yapıştırın. CTRL + H ile ARANAN kısmına "_C_RARE" yazın, YENİ DEĞER kısmını boş bırakın sizin için tüm kodların sun kısmını değiştirecek ve düz item yapacaktır.

Yok kardeşim yok, ben + istemiyorum mu dediniz?

Bu kısmı bulun ve komple silin. + Değerini değiştirmek isterseniz; "OptLevel=12" kısmındaki 12'yi istediğiniz değer ile değiştirin.

Hepsi bu kadar takıldığınız her konuda yardımcı olmak için buradayız...

120 cap 13dg'ye uyarlayacağım başlangıç itemi başlangıç level filan onları düzenleyeceğim , 10 deggre'yi 13 olarak düzenleyeceğim başka düzenlemem gereken bişey var mı itemler fb mi acaba

Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar bu query'i okuttuktan sonra açtığım hesaplar id pw yazdıktan sonra dc oluyor. Neden yapar?

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
18
I really appreciate your sharing. But can you tell me what to do if I want to create higher level equipment?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.