Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü vsro bir bölgeden mob spawn kaldırma

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
selam dostlar, belirli bir bölge var bu constantinoplede bulunan jupiter temple adlı yapının içinde 19lvllik moblar spawn olmakta ben onların spawn olmasını istemiyorum yani oradaki yapının içinde mob spawn olsun istemiyorum bunu nasıl gerçekleştirebilirim? RefHive ve RefNest tablolarına baktım birşey anlamadım belirli koordinatlar var onlardanda birşeyler çıkaramadım.

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
947
Ödül Puanları
214
İlk Önce Mob'un sorgusunu çekmek için kodu bilmiyorsak ; textdataobject.txt ' imizi açalım oradan bu 19 Lv Olan Mob Adımızı Bulup Mob Kodunu Alalım.

Aldıktan sonra aşağıdaki Query'mizi okuyoruz.

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

NOT: BU KOD GENEL OLARAK HANGİ REGİONDA EKLİ İSE EKLİ OLAN TÜM REGİONLARDAN SİLER.

Oyla 0
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
İlk Önce Mob'un sorgusunu çekmek için kodu bilmiyorsak ; textdataobject.txt ' imizi açalım oradan bu 19 Lv Olan Mob Adımızı Bulup Mob Kodunu Alalım.

Aldıktan sonra aşağıdaki Query'mizi okuyoruz.

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

NOT: BU KOD GENEL OLARAK HANGİ REGİONDA EKLİ İSE EKLİ OLAN TÜM REGİONLARDAN SİLER.
reis bu kod komple kalıdıryor sanırım o mobun slotunu ama benim istediğim sadece o kalenin içinde spawn olmaması, sanırım biraz zor :/

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.