Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Vsro Blender ile Yeni Model Ekleme

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Selâmün Aleyküm arkadaşlar.
Blender ile yapılan yeni model itemlerin ve buna bağlı materyallerin nerden indireceğinizi ve nasıl yapılacağını anlatan bir video paylaşacağım.
Bu konu hakkında pek bir bilgi bulunmamakta. Araştırmalarım sonucunda Facebook da bir video bulup indirdim. Videodaki şahıs yaptıysa bizde yaparız düşüncesiyle konuyu açmış bulunmaktayım. Umarım yeni ve kendinize özgü modelleri artık görebiliriz. Yahut internetten 3B modelleri blenderden geçirip yeni görünümü elde edebilirsiniz.
(Not: Ben yaptım fakat dc aldım blenderi iyi kullanamadığımdan, başarabilirsem tekrar konuyu güncelleyeceğim. Siz de yapabilirseniz ss olarak gönderebilirsiniz.

Video boyutu büyük oldugundan buraya direkt paylaşamadım youtube yükledim kalitesi düştü isteyen linktekini indirebilir kalite daha iyidir.

3D Modellerin bulunguğu siteler;

Video Alıntıdır. Sahibi TRNaX

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Kaptan Amerika kalkanı yapanı mı izledin :D

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Selâmün Aleyküm arkadaşlar.
Blender ile yapılan yeni model itemlerin ve buna bağlı materyallerin nerden indireceğinizi ve nasıl yapılacağını anlatan bir video paylaşacağım.
Bu konu hakkında pek bir bilgi bulunmamakta. Araştırmalarım sonucunda Facebook da bir video bulup indirdim. Videodaki şahıs yaptıysa bizde yaparız düşüncesiyle konuyu açmış bulunmaktayım. Umarım yeni ve kendinize özgü modelleri artık görebiliriz. Yahut internetten 3B modelleri blenderden geçirip yeni görünümü elde edebilirsiniz.
(Not: Ben yaptım fakat dc aldım blenderi iyi kullanamadığımdan, başarabilirsem tekrar konuyu güncelleyeceğim. Siz de yapabilirseniz ss olarak gönderebilirsiniz.

#Konuyu erkenden açtım video ve 3b modeller için eve geçince güncelleme yapacağım, takipte kalın.
Bmt bsr bide media da uv mapping tasarimi dedidigimiz ddjleri mevcut sadece tek bir dosyayla isi bitmez bn coķ kurcaladim ama ustunde durmadim bi gun bolca vakit harcayarak deneyebilirim ekledigim resim olansa media ya ddj olarak eklenmesi gerek parca parca tasarlanmis uv mapping tersine muhendislik gibi bsey😊☝️

Ekli dosyalar

• 2d79d30abd744e49a0f56600f5d7f5f4.jpg
    2d79d30abd744e49a0f56600f5d7f5f4.jpg
    79.8 KB · Görüntüleme: 45
Ü

Üye silindi 3096

pepapoha iş arıyordun bari öğret millete 😂

karakterler ve animasyonlar burdan ama oyuna nasıl geçireceksiniz 😂

Animasyonlarda burdan bi harekete tıkla görürsün önce yukardaki modelden bi karakter seç ardından animation tıkla 😀

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Videodaki şahıs baştan tasarlamadı muhtemelen bir yerden buldu hazır modelin üzerine giydirdi :D
Bmt bsr bide media da uv mapping tasarimi dedidigimiz ddjleri mevcut sadece tek bir dosyayla isi bitmez bn coķ kurcaladim ama ustunde durmadim bi gun bolca vakit harcayarak deneyebilirim ekledigim resim olansa media ya ddj olarak eklenmesi gerek parca parca tasarlanmis uv mapping tersine muhendislik gibi bsey😊

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
2. Denememde sonuç bu :D işin üstündeyim artık :D
1584582950606.png

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.