Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü vSro .bms new pet edit

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Merhaba sroda yeni bir pet yapmak istiyorum pikachu pet gibi model conventerle data.pk2 den bir dosya çıkartıyorum .srobj olarak ve hiç ellemiyorm tekrar .bmsye dönüştürüp oyuna atınca crash yiyorum.yani editlemeden bile editleyerekte aynı şekil ..

- weapon ve dress yapılıyor ama nasıl yeni pet yapabilirz. oynadıgım bir serverde adam .ban .bsr .bms .bmt .bsk .efp edit yapmış
bunlarda dosyalar bu dosyalarıda obj ye çeviremiyoruz nasıl bir program kullanmışsa

1945

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
öncelikle pet yapabilmek için veya haraket eden başka bir şey diyelim, bunun bir iskeketi animasyonu modeli ve modelin hangi kısımlarının haraket edeceğini gösteren bir ağırlık boyama köşeleri olur tahminime göre sen iskelet ve animasyonla ilgili bilgin yok henüz yani sen oyun içerisindeki hazır .bsk .ban dosyalarını kullanacaksın yani senin yapman gereken başka bir modelin ağırlık köşelerini iskelet dosyasındaki uyuşan köşelerle aynı isimde export etmek olacaktır hiç uğraşmanı tavsiye etmem boş şeyler kesinlikle c# a başlayıp ögrenmen her zaman daha iyi olacaktır

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
obj ile indirilen bir pet yada cismin vertax yapısını oluşturmadan iskelet yapısını srobj cevirince hatamı veriyor acaba direk yapınca hata veriyor çevirmiyor neden vertaxı olmadıgındanmı

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.