Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vsro buff geri getirme

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Selam Aleyküm Arkadaşlar Örneğin AddnewCharda Başlangıç Bufu Ayarladım Bunun Süresinin süresiz ve kapatsam bile Teleport Atıp Geri Gelmesini İstiyorum Ayarlayamadım Bilen Varmı Veya Prosedürü ?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

süresini ayarladım (y) sadece kapattıktan sonra teleport atınca veya oyundan çıkınca kapanan bufu geri getirmek nasıl olacak bilen varsa yazsın lütfen

Çözüm
Disable buff??? diye bi param değeri var onu paramlara eklemen gerek. kapatılamaz.
Sağ tıkla kapatılıyor onu diyorsan bunu param sütunlarında en son BOŞ OLAN yere eklemen yeterli.

1851946342

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Oyuncuların Ayarladığım Başlangıç Bufunu Kapatmamasını İstiyorum Yapamadım Bilen Yokmu ?

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,859
Ödül Puanları
213
Disable buff??? diye bi param değeri var onu paramlara eklemen gerek. kapatılamaz.
Sağ tıkla kapatılıyor onu diyorsan bunu param sütunlarında en son BOŞ OLAN yere eklemen yeterli.

1851946342

Oyla 0
Çözüm

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63

1851946342
Adamsın Teşekkürler Bakıcam Şimdi
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Tamam Teşekküler Oldu :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Bu tarz buff eklemek istediğinde Premium Buff parametresine bakman yeter genelde. Çözülmüş ama aklına ilk buradan gelebilir.

Oyla 0

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
Oyla 0

fathyman

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
6
thxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.