Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü vSRO C9 hatası alıyoruz

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Local den giriş yapıyorum. Fakat dışardan giriş sağlanıldığında c9 hatası alıyoruz.
Agentte ise token time out hatası alıyorum.
Portlar açık

Yardımcı olursanız sevinirim.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
Local den giriş yapıyorum. Fakat dışardan giriş sağlanıldığında c9 hatası alıyoruz.
Agentte ise token time out hatası alıyorum.
Portlar açık

Yardımcı olursanız sevinirim.
IP adresiniz statik ip mi ? Modem üzerinden portları açıp güvenlik duvarından gerekli izinleri verdiniz mi? Bu ikisini de tamam ise C9 almanızın sebebi internet protokolü sürüm4 kısmındaki ip alanına modeminizin ip sini yazmıyor olmanızdan kaynaklı. Muhtemelen local ip yazıyorsunuz o kısıma. Certification'larınızdaki oradaki local ip'ye göre ayarlıdır. Bunun çözümü certification deki ip alanlarına statik ip nizi yazmaktan geçiyor. Bunun içinde sql'e statik ip izini verip statik ip ile baglanmanız gerekiyor.

İşin özü bilgisayarını sunucu yapmak yani :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Modem sabit ip. Portlar açık , güvenlik duvarından gerekli izinleri verdim.
ipv4 te modem ip yazılı.
ama hala c9 alıyorum
team versem bakabilirmisin

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
ini dosyalarındaki ip de ne yazılı ve sql'e ip ile mi baglanıyorsan yoksa windows authentication ile mi ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
inide bilgisayarın yerel ip si yazılı, sql de ise authentication ile bağlanıyorum

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,637
Ödül Puanları
605
Sorun çözüldü ise dönüş yapınız.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.