Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vSro Character Select Screen Karakter Sayısı

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
S.a arkadaşlar buradaki imleçlerin sayısıyla oynamak istiyorum biraz uğraştım tek kafama takılan yer burası zaten yapamadım bir kaç bilgi edindim fikri olan varmı diye konu acmak istedim.
Oncelikle china ve europe female male karakterlerden her birinin 12 adet karakteri var;
Burada media.pk2 içerisinde resinfo klasorunde bu tarz .txtler buldum ve bunları mesela 11 yaptıgım zaman piyonu tıkladıgımda crash alıyorum.
sanırım hem buradan hem sro_client.exe den ayarlamam gerekli,
ekstra olarak 2 3 saattir ollydbg ve cheatengineyle doğru yerini bulmaya çalışıyorum her türlü fikire acıgım deneme yanılma yontemıyle bulmaya calısıyorum.
Adsız.png
1.png
Adsız.png
Adsız.png

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
1596808129418.png

İşlem sadece orada bitmiyor gibi bakabilirsin görsele her charın buildi cinsi satır satır yazılı clientte crash yemen çok normal

Ekli dosyalar

• 1596808101924.png
    1596808101924.png
    170.6 KB · Görüntüleme: 22
Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
florian0 yardımcı oldu buraya kadar bakalım deavmı gelecekmi :D

X2.png X1.png
we also now know the address of the control. from the rtti formation we know the base is CIFWnd and from the joymax runtime class thingy we know the total size is 972 bytes. putting this information together in reclass leaves a small amout of memory over to check for the values.
(and yes, changing it there works, but thats only temporary. we need to figure out where the value came from)

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,935
Ödül Puanları
113
Yarın yola çıkacağım Ankara'ya geleceğim forumda daha çok aktif olurum artık.

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
ben pazartesi şehir dışına cıkıcam 10 15 gün yokum laptopu götürücem zamanım olursa orda devam ederim

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
pek yardım edebilecek cıkacagını sanmıyorm ben ne zaman konu acsam kimse cevap vermiyor :D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.