Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım VSRO | Clean Client English Patch

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
Kendiminde çok aradığı ama hep hatalı olanları bulduğu clean client'e ingilizce patch'i sizlerle paylaşıyorum. Oyun dilini ingilizce yapmanın yanı sıra görselleri de ingilizce yapmaktadır. Ekteki dosyayı media.pk2'ye patch'lemeniz yeterlidir.

Not: Tek tek elle düzelttim txt leri 2 hafta zamanımı aldı. Joymax'in yapmış olduğu bazı yazım hatalarını gözüme çarptığı kadar düzelttim.

Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir:: Administrator, Elite, Founder, Legend, Moderator, Premium, Super Moderator Engelsiz Tüm gizli İçerikleri Görmek için Elite üyelik satın alabilirsiniz. Ücretli Üyelikler

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,637
Ödül Puanları
605
Bende bu patchi kullandım genelde ve sorun yaşamadım, burada da konu sahibi @Senua ‘nın paylaşması güzel olmuş. ?

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
sro_client.exe olarak paylaşanlar mevcut onlar hakkında ne düşünüyorsunuz verimli olurmu yada çalışırmı?
sro_client editleyip paylaşınca sorunlar oluşuyor. Şöyle ki txt ler belirli tab aralıklarında yazılmış ancak her tab dolu değil. Mesela ingilizce yapılmış sro_client kullanarak clean files ile oyuna girdiğinizde skill'lerin bulunduğu satırda soldaki açıklamaların üzerine geldiğinizde yazı vs çıkmıyor. Çoğu yerde hata oluşuyor. Uğraşılmadığı zaman göze çarpmıyor bunlar.
Paylaştığım dosya da tüm bu hatalar düzeltilmiş. İlerleyen zamanlarda ektra eklenen scrollar içinde gereken açıklamaların olduğu bir tık üst versiyonu da paylaşacağım, edit yapan arkadaşlar txt düzenleme gibi çok amele bir iş ile zaman kaybetmemiş olacak.

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
sro_client editleyip paylaşınca sorunlar oluşuyor. Şöyle ki txt ler belirli tab aralıklarında yazılmış ancak her tab dolu değil. Mesela ingilizce yapılmış sro_client kullanarak clean files ile oyuna girdiğinizde skill'lerin bulunduğu satırda soldaki açıklamaların üzerine geldiğinizde yazı vs çıkmıyor. Çoğu yerde hata oluşuyor. Uğraşılmadığı zaman göze çarpmıyor bunlar.
Paylaştığım dosya da tüm bu hatalar düzeltilmiş. İlerleyen zamanlarda ektra eklenen scrollar içinde gereken açıklamaların olduğu bir tık üst versiyonu da paylaşacağım, edit yapan arkadaşlar txt düzenleme gibi çok amele bir iş ile zaman kaybetmemiş olacak.
Teşekkürler, takipteyim :)

mrthrmnts

.
.
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
oldu şimdi teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.