Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım VSRO | Clean Database [Fixli] NO-XTRAP Files

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Son düzenleme:

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Rica ederim işine yararsa ne mutlu bize.

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
teşekkürler bi bakalım detaylara

Ü

Üye silindi 92

İnceleyin, sorunlu gördüğünüz yerlerde destek için buradayız. :)
Başlangıçta tüm kıyafetler üzerinde mi acaba şuan işteyim bakamıyorum bilen varmı tüm set yüzükler kafalık başlık kalkan silah üzerine giyili halde mi ?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Başlangıçta üzerinde full giyili item ile başlaması için şu kodu AddNewChar bölümüne execute ediniz;

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 92

Eminsin demi test ettin bana sadece 5 tane başlangıç İrem’i veriyor gibi geldi %100 %50 exp İrem’i HP mp ve drug gibi geldi ama yinede akşam denerim

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Kod düzeltildi. :)

Ü

Üye silindi 92

Teşekkürler eve gidince deneyeceğim inş kendisi otomatik çar açınca üzerine giyili başlar birde benim db 120 pvp db ben 1 lvlden başlatıyorum bendeki newchar produsorunu yapınca itemler gelmiyordu üzerime galiba 1-10 dg arası itemleri silmiş veya deaktif etmiş ben bu itemleri nasıl geri getiririm veya aktif ederim tahminen benim db ile alakalı o sorun

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.