Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO | Clone Map Yapımı

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
Bu konu ile ilgili güzel anlatıma sahip konuya forum sitelerinde denk gelmediğim için elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. Öncelikle klon map için ben Togui'yi seçtim ve bunun üzerinden anlatımı yapacağım. Biraz karışık ve zor gelebilir ama mantığını anladıktan sonra yapması gayet kolaydır.
Başlamadan önce bazı ana tablolar hakkında kısa bilgiler vereceğim ki işleyişin ve mantığın ne olduğu biraz kafanızda şekillensin.

Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir:: Administrator, Elite, Founder, Legend, Moderator, Premium, Super Moderator Engelsiz Tüm gizli İçerikleri Görmek için Elite üyelik satın alabilirsiniz. Ücretli Üyelikler

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Bu şeklide war olan odayı deiştirir sadece 1 clon map elde eder

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
_RefInstance_World_Region = worid=96 regionid= -32766
_RefGame_World = 96 INS_TEST_MEDUSA 0 1 0 0 0 0 0 0 xxx
_RefInstance_World_Start_Pos = 96 -32766 7211 140 -1 0 96 -32766 5 140 7189 0
refregion = -32766 0 0 MEDUSA ???? ??6? 1 1001 -1 0 0 xxx 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
refbinacserver = MEDUSA 1
Bu şekilde yaptım ama Refregion hata veriyor açarken sorun nedir acaba ?

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
_RefGame_World_Config girdisini unutmayınız. Eklediğiniz region zaten refregionda var olduğu için hata vermesi normaldir. Hata vermemesi için 1. seçenek o region'un açıldığı gameservere değilde diğer gameserverlardan birine yükletmeniz gerekir. 2. seçenek eğer tek gameserver kullanıyorsanız o region için refregion girdisi girmemenizdir. Eğer oyunda hiç olmayan bir region ekliyorsanız oraya veri girmeniz gerekir onun dışındaki durumları için genellikle gerek yok.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Çözüldü de nasıll? Bunu ekleyin.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.