Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü VSRO DDOS GUARD Koruma Programları hakkında.

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Merhabalar. Kişisel bilgisayarıma server kurulumu yaptım ancak ddos vs. saldırılar için gerekli herhangi bir koruma programına ihtiyacım var web'den araştırınca k guard vebenzeri programlar buldum çok fazla konu var fakat tam anlamıyla yardımcı olacak anlatımlı veya videolu bir paylaşım bulamadım. Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Kişisel bilgisayarınızdan oyun mu açmayı planlıyorsunuz?

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Oyunu kendi çevrem ile oynamayı planlıyorum.
kendi çevrenle oynamak istiyorsan zaten ddos gibi koruma programlarına ihtiyacın yok sadece onlarla oynuyacağın için ?

sadece hamachi kur sadece belirli sayıda kişi girer onlarla oynarsın onlarda hamachi kursunlar pclerine böyle oyna

5-6 arkadaş oynuyacaksan

ip bilmedikten sonra ddos atılmaz

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
kendi çevrenle oynamak istiyorsan zaten ddos gibi koruma programlarına ihtiyacın yok sadece onlarla oynuyacağın için ?

sadece hamachi kur sadece belirli sayıda kişi girer onlarla oynarsın onlarda hamachi kursunlar pclerine böyle oyna

5-6 arkadaş oynuyacaksan

ip bilmedikten sonra ddos atılmaz
Teşekkürler.
Peki bu oyunu arkadaşların oynaması için oyunun dosyasını onlara göndermem gerekli en kısa ve kolay yol nedir? Birde arkadaşlar Hamachi kurunca benim ip adresimi girip o şekil demi oyuna bağlanacaklar.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Teşekkürler.
Peki bu oyunu arkadaşların oynaması için oyunun dosyasını onlara göndermem gerekli en kısa ve kolay yol nedir? Birde arkadaşlar Hamachi kurunca benim ip adresimi girip o şekil demi oyuna bağlanacaklar.
en kısa ve en kolay yol media.pk2 :D
direk media.pk2 at girerler zaten oyuna

rarlayınca 200 mb'ye falan ulaşıyor zaten efektli falan bi db kurmazsın clean takılacağın için hiçbir sıkıntı yapmaz pclerinde başka vsro serverler varsa sadece senin media.pk2 atıp oyuna girebilirler

veya öbür türlü full clienti upload edeceksin dosya.co veya dosyaupload sitelerine ip adresini ekledikten sonra rarlıyacaksın client dosyalarını sonra öyle upload et şimdi arkadaşların bilmez ip girmeyi falan.

hamachi ağ kuracaksın o ağa katılacak arkadaşların o ağda oldukları sürece senin oyununa girebilecekler hamachi ip adresini media.pk2 eklemeyi unutma

İndir tıkla sol en üst köşe tıkla 1. Seçeneğe tıkla client klasörünü seç orda ip gözükür o ip tıkla delete butonu tıkla kendi ip adresini ve portunu gir bu kadar
Sonra yine en sol üst tıkla save de programı kapat tamamlanmıştır .

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
en kısa ve en kolay yol media.pk2 :D
direk media.pk2 at girerler zaten oyuna

rarlayınca 200 mb'ye falan ulaşıyor zaten efektli falan bi db kurmazsın clean takılacağın için hiçbir sıkıntı yapmaz pclerinde başka vsro serverler varsa sadece senin media.pk2 atıp oyuna girebilirler

veya öbür türlü full clienti upload edeceksin dosya.co veya dosyaupload sitelerine ip adresini ekledikten sonra rarlıyacaksın client dosyalarını sonra öyle upload et şimdi arkadaşların bilmez ip girmeyi falan.

hamachi ağ kuracaksın o ağa katılacak arkadaşların o ağda oldukları sürece senin oyununa girebilecekler hamachi ip adresini media.pk2 eklemeyi unutma

İndir tıkla sol en üst köşe tıkla 1. Seçeneğe tıkla client klasörünü seç orda ip gözükür o ip tıkla delete butonu tıkla kendi ip adresini ve portunu gir bu kadar
Sonra yine en sol üst tıkla save de programı kapat tamamlanmıştır .

Çok teşekkür ederim.
Son olarak bu oyunda en fazla kaç kişi ile oynayabiliriz. Sınırı neye göre belirlenir. Yardımlarınız için sağolun.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Çok teşekkür ederim.
Son olarak bu oyunda en fazla kaç kişi ile oynayabiliriz. Sınırı neye göre belirlenir. Yardımlarınız için sağolun.
internet hızın ne kadar hızlıysa o kadar iyi
ram gerekli olan 16 gb işini görür
aslında 8 gb de işini görür açacağın bölgeye göre değişir

jangan hotan dowhang açacaksan 8 gb yeter
diğer bölgeleride açacaksan semerkand alex vs falan 16 gb olması lazım en azından
birde aktarım hızı için ssd olan diskte sv filesi açman daha iyi
yani C de ssd varsa masaüstünde svfiles klasörü açıp orda barındırman daha iyi ssd hızlı aktarım yapar hızlı açar vs falan exeleri

:D

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
internet hızın ne kadar hızlıysa o kadar iyi
ram gerekli olan 16 gb işini görür
birde aktarım hızı için ssd olan diskte sv filesi açman daha iyi
yani C de ssd varsa masaüstünde svfiles klasörü açıp orda barındırman daha iyi ssd hızlı aktarım yapar hızlı açar vs falan exeleri

:D
120 gb ssd +500 gb normal ama ram 6 gb dediğin gibi server dosyalarını aynı şekilde yapmıştım.

Oyla 0