Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Merhaba arkadaşlar,
Bu eğitim videosunda sizlere detaylı olarak kervan rateyi ayarlamayı, şehirler arası istediğiniz şekilde kâr marjını düzenlemeyi,
thief spawn ratesi ayarlamayı, safe trade mod'u aktif edip, etmemeyi, stack değerlerini düşürseniz bile 1 adet kervanda dahi 5 star
kervan yapabilmeniz için gerekli tüm adımları anlattım.

- Konu içeriğini görebilmek için konuyu beğenip, yorum yapmanız gereklidir.​

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Konu içeriği düzenlendi ve video eklendi.

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Konu içeriği düzenlendi ve video eklendi.
Burak merhaba benim kervanda STACK 500 olarak ayarlı fakat thief npc'ye malzemeyi 1 adet olarak satınca 3 m veriyor 500 adet olarak satıncada 3 m veriyor sorun ne olabilir ?
Video için eline sesine sağlık kardeşim :)

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Burak merhaba benim kervanda STACK 500 olarak ayarlı fakat thief npc'ye malzemeyi 1 adet olarak satınca 3 m veriyor 500 adet olarak satıncada 3 m veriyor sorun ne olabilir ?
Video için eline sesine sağlık kardeşim :)
Satış fiyatları ObjCommon üzerinden baz alınır, orayı kontrol et. Thief kâr marjı video da anlattığım gibi, ObjCommon üzerinden değerlendirilir.

denise456

.
.
Alınan Beğeni
49
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Thanks bro good job

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.