Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
F

ferhat1

Merhaba arkadaşlar,
Bu eğitim videosunda sizlere detaylı olarak kervan rateyi ayarlamayı, şehirler arası istediğiniz şekilde kâr marjını düzenlemeyi,
thief spawn ratesi ayarlamayı, safe trade mod'u aktif edip, etmemeyi, stack değerlerini düşürseniz bile 1 adet kervanda dahi 5 star
kervan yapabilmeniz için gerekli tüm adımları anlattım.

[Gizli İçerik]

- Konu içeriğini görebilmek için konuyu beğenip, yorum yapmanız gereklidir.​
Eline Sağlıkk

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Merhaba arkadaşlar,
Bu eğitim videosunda sizlere detaylı olarak kervan rateyi ayarlamayı, şehirler arası istediğiniz şekilde kâr marjını düzenlemeyi,
thief spawn ratesi ayarlamayı, safe trade mod'u aktif edip, etmemeyi, stack değerlerini düşürseniz bile 1 adet kervanda dahi 5 star

[Gizli İçerik]

nice

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
[QUOTE = "Sieger, post: 37757, member: 307"]
Hello friends,
In this training video, you can set the caravan rattan in detail, arrange the profit margin as you want between the cities,
Even if you set thief spawn rats, enable safe trade mode, reduce stack values, even 5 stars in 1 caravan
I explained all the steps you need to make caravans.

[Confidential Content]

- In order to see the content of the subject, you need to like and comment on the subject.​
[/ QUOTE]
thanks

Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Merhaba arkadaşlar,

[Gizli İçerik]

paylaşım için teşekkürler hocam

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.