Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Satış Vsro Devkit & Filter Project

Venom

.
Alınan Beğeni
195
Ödül Puanları
43

Merhaba arkadaşlar. Tüm projemi satışa çıkarmaya karar verdim pencere özellikleri aşağıdaki videodaki gibidir. Item link mevcuttur fakat tam olarak stabil değildir. Filter özelliklerine gelince Pc Limit, Filter Komutları, Auto Cape, SR_PROXY Alt yapısı, Uzaktan bağlantı, Proxy ile ip ve port gizleme, Skill blocklama(Regiona göre veya tamamıyla), Teleport Engelleme, Aktif Etme. Bir çok özelleştirilebilir özellik. (Eventler kullanılmamaktadır fakat çalışmaktadır) Ve en önemlisi filter white liste çevrilmiştir. (Sadece izin verilen paketler işlenir. İzin verilenin dışında bir paket algılarsa direkt dc verir.) Source veya ömür boyu kullanım için satılıktır.​

Discord : Venom7#1535​

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28

Merhaba arkadaşlar. Tüm projemi satışa çıkarmaya karar verdim pencere özellikleri aşağıdaki videodaki gibidir. Item link mevcuttur fakat tam olarak stabil değildir. Filter özelliklerine gelince Pc Limit, Filter Komutları, Auto Cape, SR_PROXY Alt yapısı, Uzaktan bağlantı, Proxy ile ip ve port gizleme, Skill blocklama(Regiona göre veya tamamıyla), Teleport Engelleme, Aktif Etme. Bir çok özelleştirilebilir özellik. (Eventler kullanılmamaktadır fakat çalışmaktadır) Ve en önemlisi filter white liste çevrilmiştir. (Sadece izin verilen paketler işlenir. İzin verilenin dışında bir paket algılarsa direkt dc verir.) Source veya ömür boyu kullanım için satılıktır.​

Discord : Venom7#1535​

How can I buy it, how much does it cost/
thank you VeNom

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.