Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Vsro Drop Sorunu

Alınan Beğeni
74
Ödül Puanları
28
Öncelikle herkese selamlar iyi forumlar.
Oyundaki tüm sox dropları kaldırdım sadece 8dg moon weapon/set/acc ve sadece sun set düşecek şekilde item group ekledim (moon için ayrı sun için ayrı group oluşturdum)
Moon droplarda problem yok ancak sun drop a gelince işler karıştı sadece 9dg sun kolluk düşüyor :D problem sizce nerde olabilir neyi eksik veya yanlış yapmışımdır?

Çözüm
Sadece Dropgroup tablolarında değişiklik yapıldı, muhtemelen drop olan 9 dg kolluk o tabloda yanlışlıkla eklenmişti. Bayağı bi veri vardı tek tek bakmadım. Drop grup temizlendi ve RefDropClassSellRareEquip tablosunda 8dg moon aktif edildi.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,761
Ödül Puanları
213
Anydesk atabilir misiniz ? IP güvenliği sebebiyle atmak istemezseniz random ve grup drop tablolarını bir not defterine çekip atabilirsiniz de.. kontrol edelim bakalım.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,761
Ödül Puanları
213
gruplar silindi. orjinal drop üzerinden sox droplar ayarlandı, drop olan 9 dg eşya için tüm tablolar kontrol edildi. Oyun içinde test ediliyor.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,761
Ödül Puanları
213
Sadece Dropgroup tablolarında değişiklik yapıldı, muhtemelen drop olan 9 dg kolluk o tabloda yanlışlıkla eklenmişti. Bayağı bi veri vardı tek tek bakmadım. Drop grup temizlendi ve RefDropClassSellRareEquip tablosunda 8dg moon aktif edildi.

Oyla 0
Çözüm