Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü vSro Entire Map

MMTD

.
Alınan Beğeni
87
Ödül Puanları
28
Baghdad dosyaları ile town ekledim ama Entire Map'i [M] açıp bakınca haritada gözükmüyor aynı şekilde diğer yerlerde gözükmüyor. Pk2 programı ile import edip denedim yine olmadı sonrada patch atarak deneyim dedim yine gelmedi bunu nasıl ekleyebilirim?

2197

Not: Buraya warp kodları ile geldim.
Not2: Güney kapısından da geçmiyor.

Son düzenleme:
Q

quantizz

Kusura bakma da kardeş dilenci gibi gram araştırmadan buraya konu açıyorsun. ya sen çok zekisin ya bu millet çok gerizekalı. yapacağın şeyin hepi topu isro clientini kullanmak olduğunu bilmiyormuş gibi saçma sapan konularda yardım konuları açıp spam post kasıyorsun.

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
87
Ödül Puanları
28
Sizde bilmeden yazıyorsunuz zaten iSro pk2 dosyalarını kullanıyorum.

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,566
Ödül Puanları
113
server_dep klasöründeki map ile ilgili txt'leride düzenlemen gerekiyor sadece ddj dosyalarını atarak haritayı isro'daki forma sokamazsın.

Oyla 0
Alınan Beğeni
101
Ödül Puanları
43
dün sana verdiğim dosyalarda vardı görsel map için gereken yerler
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
Kusura bakma da kardeş dilenci gibi gram araştırmadan buraya konu açıyorsun. ya sen çok zekisin ya bu millet çok gerizekalı. yapacağın şeyin hepi topu isro clientini kullanmak olduğunu bilmiyormuş gibi saçma sapan konularda yardım konuları açıp spam post kasıyorsun.
Kardeş demekki adam bilmiyor konu açıyor bunun nesi kötü ? Bi konu fazla olsun ne olacak formun ismimi kirleniyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Media.pk2/minimap ekleme yaptnmi

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.