vsro
vsro
vsrovsro
vsrovsro
vsro
vsro
vsro

Çözüldü vSro Entire Map

vsro

MMTD

.
Alınan Beğeni
54
Baghdad dosyaları ile town ekledim ama Entire Map'i [M] açıp bakınca haritada gözükmüyor aynı şekilde diğer yerlerde gözükmüyor. Pk2 programı ile import edip denedim yine olmadı sonrada patch atarak deneyim dedim yine gelmedi bunu nasıl ekleyebilirim?

2197

Not: Buraya warp kodları ile geldim.
Not2: Güney kapısından da geçmiyor.

Son düzenleme:

quantizz

.
.
Alınan Beğeni
185
Kusura bakma da kardeş dilenci gibi gram araştırmadan buraya konu açıyorsun. ya sen çok zekisin ya bu millet çok gerizekalı. yapacağın şeyin hepi topu isro clientini kullanmak olduğunu bilmiyormuş gibi saçma sapan konularda yardım konuları açıp spam post kasıyorsun.

MMTD

.
Alınan Beğeni
54
Sizde bilmeden yazıyorsunuz zaten iSro pk2 dosyalarını kullanıyorum.

Senua

Joyhub | Venus
.
.
Alınan Beğeni
1,292
server_dep klasöründeki map ile ilgili txt'leride düzenlemen gerekiyor sadece ddj dosyalarını atarak haritayı isro'daki forma sokamazsın.

Alınan Beğeni
88
dün sana verdiğim dosyalarda vardı görsel map için gereken yerler
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Alınan Beğeni
22
Kusura bakma da kardeş dilenci gibi gram araştırmadan buraya konu açıyorsun. ya sen çok zekisin ya bu millet çok gerizekalı. yapacağın şeyin hepi topu isro clientini kullanmak olduğunu bilmiyormuş gibi saçma sapan konularda yardım konuları açıp spam post kasıyorsun.
Kardeş demekki adam bilmiyor konu açıyor bunun nesi kötü ? Bi konu fazla olsun ne olacak formun ismimi kirleniyor.

Üst Alt