Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vSro Entire Map

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Baghdad dosyaları ile town ekledim ama Entire Map'i [M] açıp bakınca haritada gözükmüyor aynı şekilde diğer yerlerde gözükmüyor. Pk2 programı ile import edip denedim yine olmadı sonrada patch atarak deneyim dedim yine gelmedi bunu nasıl ekleyebilirim?

2197

Not: Buraya warp kodları ile geldim.
Not2: Güney kapısından da geçmiyor.

Son düzenleme:

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
Elinde iSRO dosyaları varsa;
Önce Media-interface-worldmap klasörünü çıkar patch at,
Sonra server_dep-silkroad-textdata-worldmap_localinfo.txt dosyasını çıkar patch at.
Bu ikisi ile M'de harita gelir, Bağdat'ın iç kısmı içinde diğer tekstlere bakarak çözersin.

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Elinde iSRO dosyaları varsa;
Önce Media-interface-worldmap klasörünü çıkar patch at,
Sonra server_dep-silkroad-textdata-worldmap_localinfo.txt dosyasını çıkar patch at.
Bu ikisi ile M'de harita gelir, Bağdat'ın iç kısmı içinde diğer tekstlere bakarak çözersin.

İç kısmının bir önemi yok M'ye bastığım da Bağdad görünüyor ama dibinde ki yerler yok Kirk olsun Phantom Desert olsun gözükmüyor iSro pk2'ler ile de denedim ama gelmiyor bir türlü.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 1104

İç kısmının bir önemi yok M'ye bastığım da Bağdad görünüyor ama dibinde ki yerler yok Kirk olsun Phantom Desert olsun gözükmüyor iSro pk2'ler ile de denedim ama gelmiyor bir türlü.
pk2leri atınca gelmezki :D map klasörünü atman lazım :D
yani media\interface\worldmap\map

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
@newstar sen nasıl bir kralsın ya görüntüler geldi de yazıları nasıl açıcam bro

Not: Birde sağ altta o kadar mob gösteriyor ama mob gözükmüyor.

2295

Oyla 0
Ü

Üye silindi 1104

şimdi yapman gereken 140 cap sorunsuz bir sronun worldmap isimli txt dosyalarını almak
sakın isro .txt alma kafan karışabilir bir kaç txt dağıtmış çünkü worldmap txtlerini onları birleştirmen gerek onun yerine 140 cap oynadığın bir sronun txtlerini alıp deneyebilirsin bağdat falan ekli olan
worldmap ile başlayan tüm txtleri al

textdata_object.txt
falan olabilir kafam karıştı şuan
worldmaplarla alakası olmayabilir :D

textzone ile ilgili txt dosyalarınıda al 140 cap bi srodan / isrodan değil ha başka bi srodan isro parça parça bölmüş

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.