Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,044
Ödül Puanları
113
Son zamanlarda giderek artan sadece CH serverlar ile birlikte bir clienti %100 e yakın EU içerikleri arındırma ihtiyacı baş gösterdi. Bunların en başında map kapatma ve tab silme ihtiyaçları var. Bir çok editör bu konuda çok zorlanıyor. Bende çok uzun sürmesinden şikayetçiydim. Önce queryler ile çözdüm. Sonra C++ bir konsol applicationu ile yeni bir soluk getirdim. Sadece 5 saniye sürüyor

6YGbA9.jpg

Program içinde KT geçen yani hotandaki ve Alexdeki npcleri editliyor. (Alex Grocery hariç). EU sekmeleri, Bu sekmelerdeki tab'leri, Bu tab'lerdeki itemleri deaktif ediyor. Ardından size birde media için txt dosyalarını veriyor (Yok artık!). Silmeyip deaktif ettiği için tekrar geri dönüş yapabiliyorsunuz. Rar içinde bu tableri tekrar açan program da mevcuttur.
Alıntıdır.

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Linkleri kırıktı paylaşman faydalı olmuş ?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Ellerinize sağlık. :) Güzel paylaşım. ?

Ü

Üye silindi 3096

Gerçektende işe yarıyor sanırım konu tüm sitelerde link kırık :D bu konu hariç :D

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
İşe yarıyor ve basitçe işinizi halledebiliyorsunuz. En son baktığımda link kırıktı yenilemen güzel oldu.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.