Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım vSRO Evangelion Gameserver (all in one subject)

265410

.
.
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Teşekkürler paylaşım için

Alınan Beğeni
570
Ödül Puanları
93
Ekli dosyayı görüntüle 3902
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere internette aradığınız zaman linklerini bulamayacağınız, arşivinde olanlarında altın gibi sakladığı eva gameserver.exe yi toplu şekilde arşivimdeki sürümlerini paylaşıyorum. Dosyalarda ramnit yoktur, şuan piyasada paylaşılmış olanların içinde ramnit kaynıyor buradan başka yerden indirmenizi pek tavsiye etmiyorum yinede karar sizin :)
Hangisi daha stabil çalışıyor derseniz pek işim olmadı gs editlemekle bu yüzden pek bilgim yok, kendi klasik gameserverimi kullanıyorum (eva gs 1.05).

Evangelion_1.0.5

Evangelion_1.0.6

Evangelion_1.0.7
[Gizli İçerik]
[Gizli İçerik][Gizli İçerik][Gizli İçerik]

Capture.png

Hepsinin VIRUSTOTAL sonuçları aynıdır.

Not: Eğer elinizde bilmediğim farklı versiyonu mevcutsa özel mesaj yolu ile iletirseniz konuya ekleriz.

teşekkür ederim

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
3
Ekli dosyayı görüntüle 7463

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere internette aradığınız zaman linklerini bulamayacağınız, arşivinde olanlarında altın gibi sakladığı eva gameserver.exe yi toplu şekilde arşivimdeki sürümlerini paylaşıyorum. Dosyalarda ramnit yoktur, şuan piyasada paylaşılmış olanların içinde ramnit kaynıyor buradan başka yerden indirmenizi pek tavsiye etmiyorum yinede karar sizin :)
Hangisi daha stabil çalışıyor derseniz pek işim olmadı gs editlemekle bu yüzden pek bilgim yok, kendi klasik gameserverimi kullanıyorum (eva gs 1.05).

Evangelion_1.0.5

Evangelion_1.0.6

Evangelion_1.0.7
[Gizli İçerik]
[Gizli İçerik][Gizli İçerik][Gizli İçerik]

Capture.png

Hepsinin VIRUSTOTAL sonuçları aynıdır.

Not: Eğer elinizde bilmediğim farklı versiyonu mevcutsa özel mesaj yolu ile iletirseniz konuya ekleriz.

teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.