Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım vSRO Evangelion Gameserver (all in one subject)

ruya

.
Alınan Beğeni
156
Ödül Puanları
43
Ekli dosyayı görüntüle 7463

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere internette aradığınız zaman linklerini bulamayacağınız, arşivinde olanlarında altın gibi sakladığı eva gameserver.exe yi toplu şekilde arşivimdeki sürümlerini paylaşıyorum. Dosyalarda ramnit yoktur, şuan piyasada paylaşılmış olanların içinde ramnit kaynıyor buradan başka yerden indirmenizi pek tavsiye etmiyorum yinede karar sizin :)
Hangisi daha stabil çalışıyor derseniz pek işim olmadı gs editlemekle bu yüzden pek bilgim yok, kendi klasik gameserverimi kullanıyorum (eva gs 1.05).

Evangelion_1.0.5

Evangelion_1.0.6

Evangelion_1.0.7
[Gizli İçerik]
[Gizli İçerik][Gizli İçerik][Gizli İçerik]

Capture.png

Hepsinin VIRUSTOTAL sonuçları aynıdır.

Not: Eğer elinizde bilmediğim farklı versiyonu mevcutsa özel mesaj yolu ile iletirseniz konuya ekleriz.

saolasın kardas

braa52

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
Ekli dosyayı görüntüle 7463

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere internette aradığınız zaman linklerini bulamayacağınız, arşivinde olanlarında altın gibi sakladığı eva gameserver.exe yi toplu şekilde arşivimdeki sürümlerini paylaşıyorum. Dosyalarda ramnit yoktur, şuan piyasada paylaşılmış olanların içinde ramnit kaynıyor buradan başka yerden indirmenizi pek tavsiye etmiyorum yinede karar sizin :)
Hangisi daha stabil çalışıyor derseniz pek işim olmadı gs editlemekle bu yüzden pek bilgim yok, kendi klasik gameserverimi kullanıyorum (eva gs 1.05).

Evangelion_1.0.5

Evangelion_1.0.6

Evangelion_1.0.7
[Gizli İçerik]
[Gizli İçerik][Gizli İçerik][Gizli İçerik]

Capture.png

Hepsinin VIRUSTOTAL sonuçları aynıdır.

Not: Eğer elinizde bilmediğim farklı versiyonu mevcutsa özel mesaj yolu ile iletirseniz konuya ekleriz.

Teşekkürler

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,025
Ödül Puanları
93
varol başkan :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

bu arada @takiru üstad bu paylaştığın game serverin diğer game serverlerden farklı özelliği nedir ?
ben genelde normal GS kullanıyorumda gs nin extra özelliklerimi var eğerki varsa bu özellikleri nasıl görebilirim ?

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
bahsettiğin sorunlar yüzünden baya eski bir laptop'u silkroad işlerine ayırdım. kendi halimde server kurup kurup takılıyorum :D teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.