Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Domaininin ve oyunun gerçek sahibiyim. Buradaki Rollet Online bizim adımıza açılmış olan 3 fake oyundan biridir. Şahsımla veya şuanda açık olan oyunum ile hiçbir alakası yoktur bilginiz olsun.

domainini alıp bir vatandaş 3 adet oyun açıp açıp insanları dolandırmıştır. Bütün tasarımları clientimizden o dönemde almış. Dolandırılan insanlar bizim facebook sayfamıza yazmışlardı ve iletişim platformlarımızda gerekli açıklamaları yapmıştık.

Videodaki oyunun biz zannedilmesinden rahatsızlık duyduğum için açıklama yapmak istedim. Herkese iyi forumlar diliyorum.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,089
Ödül Puanları
113
Domaininin ve oyunun gerçek sahibiyim. Buradaki Rollet Online bizim adımıza açılmış olan 3 fake oyundan biridir. Şahsımla veya şuanda açık olan oyunum ile hiçbir alakası yoktur bilginiz olsun.

domainini alıp bir vatandaş 3 adet oyun açıp açıp insanları dolandırmıştır. Bütün tasarımları clientimizden o dönemde almış. Dolandırılan insanlar bizim facebook sayfamıza yazmışlardı ve iletişim platformlarımızda gerekli açıklamaları yapmıştık.

Videodaki oyunun biz zannedilmesinden rahatsızlık duyduğum için açıklama yapmak istedim. Herkese iyi forumlar diliyorum.
@By_SagarD o bahsettiği rollet onlineler senindi senden mi bahsediyorlar 🤣🤣

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.