Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü VSRO F10 Hakkında

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
F10 Item mall parçaları hakkında bilgisi olan birisi yazarsa yeni f10 tasarımı yapmayı düşünüyorum. biraz baktım fakat bağlantılarını farklı geldi tam bağlantılı parçaları lazım.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
bro bunun için sadece f10 sekme ekle kaldır değiştir itemleri ana menüde göster felan paylaşıldı tüm görseli değiştirmek için Sro_client içindede işlem gerekiyor yoksa f10 u açtıgında oyun çöküyor misal old f10 için clientde değişiklik yapıyor guard yapan kişiler MGuard gibi

Oyla 0

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
bro bunun için sadece f10 sekme ekle kaldır değiştir itemleri ana menüde göster felan paylaşıldı tüm görseli değiştirmek için Sro_client içindede işlem gerekiyor yoksa f10 u açtıgında oyun çöküyor misal old f10 için clientde değişiklik yapıyor guard yapan kişiler MGuard gibi
bence alakası yok onunla sro_client üzerinden okunan .ddj uzantı isimleri aynı olduğu için nasıl bir çökme olabilirki. belkide olabilir ama sanmıyorum böyle birşey olacağını.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
bence alakası yok onunla sro_client üzerinden okunan .ddj uzantı isimleri aynı olduğu için nasıl bir çökme olabilirki. belkide olabilir ama sanmıyorum böyle birşey olacağını.
yok ya bro bende senın yapmak ıstedıgınden yapmak ıstedımde olmadı o yuzden dedım orjınal silkroadın f10'u gibi yapmak istedimde media.pk ile baya ugrastım olmadı dedigim gibi sadece media.pk ile yapamıyosun yeni bir f10 item mall

Oyla 0

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
yok ya bro bende senın yapmak ıstedıgınden yapmak ıstedımde olmadı o yuzden dedım orjınal silkroadın f10'u gibi yapmak istedimde media.pk ile baya ugrastım olmadı dedigim gibi sadece media.pk ile yapamıyosun yeni bir f10 item mall
Şimdi şöyle birşey var şuan piyasada 2 tane f10 tasarımı var bunları direk attıgında okuyorsa yani ek işlem gerektirmiyordur media.Pk2 içerisinde interface\frame klasörü içerisinde 193 adet interface\mall içerisinde 277 adet ddj tasarımını değişmek için bunların komple hepsi değişmesi gerek galiba. örnek vermek gerekirse frame içerisinde çerçeveler bu şekilde boyutlanıyor bunlarda büyük ihtimalle ismini tam hatırlamıyorum ama interface içindeki .txt ile ayarlanıyordu galiba.

1650194649423.png

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Şimdi şöyle birşey var şuan piyasada 2 tane f10 tasarımı var bunları direk attıgında okuyorsa yani ek işlem gerektirmiyordur media.Pk2 içerisinde interface\frame klasörü içerisinde 193 adet interface\mall içerisinde 277 adet ddj tasarımını değişmek için bunların komple hepsi değişmesi gerek galiba. örnek vermek gerekirse frame içerisinde çerçeveler bu şekilde boyutlanıyor bunlarda büyük ihtimalle ismini tam hatırlamıyorum ama interface içindeki .txt ile ayarlanıyordu galiba.

Ekli dosyayı görüntüle 13215
ole yapabılırsın ama baya ugrastırır solım bro

Oyla 0

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
ole yapabılırsın ama baya ugrastırır solım bro
Denedimde hiç bir etkisi yok ya örnek bir ddj attım değişmedi oyunda xd
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Yani emek vermeden birşey yapamazsın zaten emek vereceksin birşeyleri yapmak istiyorsan sonucuna katlanacaksın.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Yani emek vermeden birşey yapamazsın zaten emek vereceksin birşeyleri yapmak istiyorsan sonucuna katlanacaksın.
bro ddj atmakla bıtmıyor ıs sadece bırde resinfo içindeki ayarlarla oynaman gerekiyor bir ara göz atmıstım ben oralara ondan dıyom

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
res_uidenmi bahsediyorsun acaba boyut ve yönlendirme yerleri
oralarda biyerdeydi ama bir kac satır degıstırmekle olmuyodu bazen cras yıyodu f10 da bazende bouzluyodu bılen bırılerı cıkarsa yazar sana saten baya karma karısık bence orjınallıgı bozmamk lazım ama en guzel, orjınal srodakı f10 itemleri komple denıyor aksesuarıyla bırlıkte felan onuda kımse yapamaz bilen biri yapar anca

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.