Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü VSRO Files Pet Dağlara Taşlara Gidiyor

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Merhabalar değerli forumdaşlarım, her şeyin bir açıklaması vardır. Her şey bir şekilde çözülür. Tarihi bir saçma hata ile karşınızdayım. Char'ı bota koyuyorum.(Oyun test ve geliştirme aşamasında) Grap Pet dağlara taşlara gidiyor. Bir daha da gelmiyor. Fikir verebilir misiniz?

Ü

Üye silindi 3096

Merhabalar değerli forumdaşlarım, her şeyin bir açıklaması vardır. Her şey bir şekilde çözülür. Tarihi bir saçma hata ile karşınızdayım. Char'ı bota koyuyorum.(Oyun test ve geliştirme aşamasında) Grap Pet dağlara taşlara gidiyor. Bir daha da gelmiyor. Fikir verebilir misiniz?
sp rate programını kullandıysan ondan oluyordur tahminen onu kullanma gameserver değiştir düzelir

Oyla 0
Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Konu kapanabilir. Kullandığım Game Server da düzenleme yapılmış. Yeni bir srzor Gameserver ile problem çözüldü. Çok teşekkür ederim @EfsaneSro

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.