Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım Vsro Full Server Files

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Vsro full server files elinde olan paylaşabilirmi datası herşeyi içinde ip değiştirip kullanabileceğim.

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,474
Ödül Puanları
113
Vsro full server files elinde olan paylaşabilirmi datası herşeyi içinde ip değiştirip kullanabileceğim.
Data pk Kulanacağınız Database clienti ile uyumlu çıkartmalısınız Forumdaki Hazır Dbleri indiripte Filesine ekleyip client ip değişip kullanabilirsiniz

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Data pk Kulanacağınız Database clienti ile uyumlu çıkartmalısınız Forumdaki Hazır Dbleri indiripte Filesine ekleyip client ip değişip kullanabilirsiniz
aslında şöyle bir sıkıntı yaşıyorum server files ayarlıyorum. cert problemsiz çalışıyor ama global maganer vs hiçbirşey çalışmıyor crash oluyor. bunu bir türlü çözemedim akşamdan beri tüm filesleri denedim olmuyor

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,474
Ödül Puanları
113
aslında şöyle bir sıkıntı yaşıyorum server files ayarlıyorum. cert problemsiz çalışıyor ama global maganer vs hiçbirşey çalışmıyor crash oluyor. bunu bir türlü çözemedim akşamdan beri tüm filesleri denedim olmuyor
vsro.org discorduna gelirseniz yada anydesk verirseniz kontrol edelim

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,474
Ödül Puanları
113
discord sunucusuna bağlanmak için link verebilirmisiniz bağlanamadım bir türlü
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

1x Server Files Kguard Edge Firewall IIS ayarları yapıldı fakat 2 kex sql 2014 kurulumu oluşmuş bazı hatalara sebebiyet veriyordu
Sunucu Format İstendi ve Sql 2014 Full Sürüm Link Bırakıldı Kurulum yapılan dosyaları tekrar kurduğu vakit gerekli ayarları yaptığı vakit açılacaktır

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
çok teşekkürler gerçekten
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

1x Server Files Kguard Edge Firewall IIS ayarları yapıldı fakat 2 kex sql 2014 kurulumu oluşmuş bazı hatalara sebebiyet veriyordu
Sunucu Format İstendi ve Sql 2014 Full Sürüm Link Bırakıldı Kurulum yapılan dosyaları tekrar kurduğu vakit gerekli ayarları yaptığı vakit açılacaktıçok teşekkürler

uqkun38

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
分享 一下,谢谢

zapar308

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Yükleme oluşturulmasına sebep oldu
Bazı hatalar

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.