Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sohbet Muhabbet vsro full turkce

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaslar sunucusu olupta full turkce oynamak isteyen varsa bana ulasa bilir itinayla oyun full turkce yapilir iyi forumlar bir adet resim birakiyorum simdilik kendime yapiyorum SRO[2020-09-03 17-00-32]_19.jpg

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
No nameyi isim hayır diye niye çevirdin hocam :D İsimsiz deseydin daha hoş olurdu.

bu sagdece bir calisma onlar duzelecek kisim kisim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

No nameyi isim hayır diye niye çevirdin hocam :D İsimsiz deseydin daha hoş olurdu.

simdi soyle bir sey var dostum isro dan media dan alirim ama maksat kopyala yapistir yapmak degil el emegi olsun ugras olsun dedim en azinda mediapk dosyasi uzerinde calisinca bozulursa veyahut baska bir sey olursa cozumu cabuk ogrenme icin elle yapiyorum haksizmiyim emek vereyim dedim :D

Resimde sag alt tarafi okuyun yavas yavas oluyor bu is :D ne yazmisim beee :D SRO[2020-09-04 10-57-12]_36.jpg

Ekli dosyalar

• SRO[2020-09-04 10-57-12]_36.jpg
    SRO[2020-09-04 10-57-12]_36.jpg
    161.3 KB · Görüntüleme: 15

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
bu sagdece bir calisma onlar duzelecek kisim kisim

simdi soyle bir sey var dostum isro dan media dan alirim ama maksat kopyala yapistir yapmak degil el emegi olsun ugras olsun dedim en azinda mediapk dosyasi uzerinde calisinca bozulursa veyahut baska bir sey olursa cozumu cabuk ogrenme icin elle yapiyorum haksizmiyim emek vereyim dedim :D

Resimde sag alt tarafi okuyun yavas yavas oluyor bu is :D ne yazmisim beee :D Ekli dosyayı görüntüle 9423
Aklımda böyle birşey vardı he küfürlü textuisystem yapma kısmet olmadı 😁

Alınan Beğeni
44
Ödül Puanları
28
@DragonSlayer ozel ıstek konu acmamı devre dısı bırakmıstınız haklı olarak :D o yuzden konu acamıyorum :D musaıtsenız sız ılgilenebilirmisiniz teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.