Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü VSRO GameServer MsgCount Min - Max kaç olması gerekir ??

jetsro

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
S.a (503)Msgcount Min max kac olması gerekmektedir. Arkadaslar sizlerde bu nasil ?

SSS.png

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Ram'a Göre değişir kardeşim seninki kaç GB

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Ya mico kardeşim her defasında bunu yapiyosun ya benim sorumun cevabını verirmisin ? rica etsem :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Bana birileri hata vardır ondan bu değer yüksek cıktı dedide kafama takıldı sordum :)
kardesim ordaki MSgCount serverin pingini gösteriyor senin normal suanda gosterdıgın gameserverde obje sayısıda az bir problem yasatmaz yanı serverine check atmaz bozulmaz problem yok rahat ol :D ve moblar petlerı felan cıkartınca oyundna felan atmaz cıkarıp yok olmaz felan normaldır.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.