Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım vSro Gelişmiş Panel En Yakın Zamanda Paylaşılacak.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,064
Ödül Puanları
113
Öncellikle herkese merhabalar .
Uzun zaman önce'den beri geliştirdiğim bir paneli sizlere en yakın zamanda sunmayı düşünüyorum
şuan'lık sizlerinde fikirlerinizi almak icin örnek olarak paneli sizlere sunmak istedim.
İnceleyip testlerini yaptıktan sonra bana tavsiyelerinizi ve panelin eksiklerini sunarsanız memnun olurum.

Logger olarak RemoLogger kullanılmaktadır.

Panel geniş iceriklidir. İcerikler : User panel , admin panel , item puan , stat sıfırlama(online offline kontrollu) ,
skill sıfırlama(online offline kontrollu) , pvp rank , anlık unique ,
ileri char detay(item stat , item blue , toplam unique , son kesilen unique , son atılan 10 glo)
, 4 farklı market ürün (İtem,silk,gold,sp) , Kullanıcı istatistikleri , karakter arama ,
register güvenlik kodu sistemi , guild detay , admin panel üzerinden site bölüm ve kale ayarlarını yapabilirsiniz

DipNot : Admin panel oyun şuan acık olduğu icin demosunu veremiceğim elimde test sunucusu kalmadığı icin acık bir oyunun panelinden test edebilirsiniz

Demo Panel Link :

Tavsiyelerinizi dört gözle bekliyorum :)

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Öncelikle guzel dusunceniz icin teşekkürler. Panel paylasimi olduktan sonra eminim burasi tavsiyeler ve tesekkurlerle dolacaktir. Ama suan henuz incelenecek cok bisey görünmüyor.

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Inc3le

İncelemeden kastim eksik yada yanlış bir şey görüldüğünde söylenirse sorunsuz bir şekilde sunulmasıni amacliyorum insanlar panele tonlarca para ödüyor bu panelde insanlarin bir takim masraflarını azaltacağını düşünüyorum

Elbette azalacak görsel anlamda eksiklik gözükmüyor olmasi gereken ozelliklerde var gibi görünüyor . Daha once bi kac serverdada pure ismini okuduğumu hatırlıyorum yabanci gelmiyor kulağa lakin panel paylaşılıp herkes dilediği gibi kurcalarsa eksikler bir cok kisinin gözüyle daha net ortaya cikacaktir

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
İncelemeden kastim eksik yada yanlış bir şey görüldüğünde söylenirse sorunsuz bir şekilde sunulmasıni amacliyorum insanlar panele tonlarca para ödüyor bu panelde insanlarin bir takim masraflarını azaltacağını düşünüyorum
Öncelikle elinize emeğinize sağlık, güzel bir iş çıkmış. Bunu piyasada paylaşmayı düşünmenizde ayrı bir güzellik olmuş.
Akşam mutlaka bakacağım panele, bence dediğim güzel bir çalışma olmuş.

Şu haliyle bile bir çok insanın derdini azaltacak halde.

Akşam mutlaka önerilerim olacak. :)

Merhaba,
bu güzel paylaşım olacak ama güvenliğini sağlanmadığı scriptleri kullanmanızı tavsiye etmem çoğu sql injection koruması olmayan v.b şeyler tavsiyem değildir ! bir projeniz varsa para harcayın bu işi yapanlardan alın herşeyi 100tl toparlamaya çalışıp oyunculura sunmayın sonra türk oyunlarına kimse başlamak istemiyor elin arapı parayı kazanıyor neyse bildiğnizi yapın

Nihayetinde para verip aldıklarımızda, kul yapısı ilah yapısı değil. Her sistemin bir açığı olabilir. Bizim görevimiz bu tarz projeleri desteklemek, yeter ki birşeyleri insanlar için yapan insanlar olsun.

Kalite kontrolü @SDClowen ve diğer forumdaki arkadaşlar sağlayacaktır. :)

Son düzenleme:

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Merhaba,
bu güzel paylaşım olacak ama güvenliğini sağlanmadığı scriptleri kullanmanızı tavsiye etmem çoğu sql injection koruması olmayan v.b şeyler tavsiyem değildir ! bir projeniz varsa para harcayın bu işi yapanlardan alın herşeyi 100tl toparlamaya çalışıp oyunculura sunmayın sonra türk oyunlarına kimse başlamak istemiyor elin arapı parayı kazanıyor neyse bildiğnizi yapın

Onlar daha kendi smc aciklarini kapatmayı ogrensinler ilk once

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
O dediğinizi yapmayi bende çok isterim ama sonuç olarak bu paneli paylastiktan sonra insanlar dahada geliştirdiğinde buraya sunacaklarından emin değilim geliştiremeyenlerde bosta kalicak bu nedenle suan bu konuyu açtım yoksa paylssim konusu olurdu akşama kadar herhangi bir eksik bildiren olmasa paylasimi yapicam bizimde foruma destegimiz olsun :)

Paylasim cok yararli olacak bende takipte olacağım konuyu

ZaKuRa

SRO Developer ' Pk2 Editor ' Designer'
.
Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
very good website just would have to have E-Pin sistem to make a very good fluid in your web design

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.