Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

YSGBilişim
paymax

Çözüldü Vsro hatası

brkshn

.
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Vsro kurulumu yaptım karakter kurulumuda yaptım oyuna giriş loading den sonra böyle bir hata ile karsılasıyorum oyundan atıp duruyor
111.PNG

TALENT

.
Alınan Beğeni
83
Ödül Puanları
28
Merhaba.Yüksek ihtimalle map kapalı.Maplarinizi kontrol edin.(_refregionbindassocserver)

Oyla 0

DragonSlayer

oldschool
.
Alınan Beğeni
1,436
Ödül Puanları
113
Bu hatanın çözümü için önce 11, sonra da aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
180
Ödül Puanları
43
dump klasörüne hata kodu geliyosa onu notepadden aç son satırlarda ne hatası verdigini sölüyor saten

Oyla 0

AleriyaSama

Vsro.ORG
.
Alınan Beğeni
1,081
Ödül Puanları
113
@brkshn 24 Saat İçerisinde Konunuzun Çözüme Ulaşıp Ulaşmadığını Belirtmezseniz 1 Uyarı Alacaksınız. Bilginize

Oyla 0

AleriyaSama

Vsro.ORG
.
Alınan Beğeni
1,081
Ödül Puanları
113
Ne alakası var henüz bilmiyorum ama bu hatanın sorunu bilgisayarım windows 8.1 ken alıyordum windows 10' a çevirince sorunum çözülmüştür.
Keşke çözümünüzü belirtseydiniz yine de hocam bugün bu konunuzdan uyarı aldınız mesela.

Oyla 0